Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 17

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 17
28 maja 2014
Ocena widzów: 4,00

O człowieku, jego duszy i Duchu oraz wytworzonej sztucznej rzeczywistości – Tadeusz Owsianko w odpowiedziach na pytania widzów.
Komentarze: 9

luizakattia
CUDNA POINTA! :-) DZIĘKUJĘ!
I ja kiedyś widziałam tę wielką księgę z pustymi stronicami. I napis tworzący się na jednej z nich... a dotyczący bieżącej sytuacji :-)
A wniosek z tego płynący wskazywał, że ważne jest to, co TERAZ się wydarza i aby to przeżywać i cieszyć się tym, bez wnikania czy coś wielkiego z tego wyniknie, czy nie.

Podążania za tym, co TERAZ i płynięcia z nurtem wydarzeń, podążania za impulsem chwili, mnie osobiście pięknie uczy TAO i zasada Wu-Wei. A także wprowadzanie do swojego wnętrza spokoju, wyciszenia, o czym wspomina Tadeusz. W moim życiu to się sprawdza, a nawet stało się jedyną możliwą drogą, aby przetrwać i nie zwariować :-)

Pozdrawiam gorąco!
poulg12
Panie Tadeuszu, nie mówi Pan nic o "pasożytach", które zagnieżdżają się w naszych ciałach. Nie wie Pan, że istoty z Astralu zamieszkują nasze narządy, więc pochówek ciał, nie jest najlepszym wyborem, ponieważ, na takim cmentarzu to aż się kotłuje od tych bytów, które nie opuszczają od razu naszych ciał, ponieważ pozostałe ciała niefizyczne nie umierają jednocześnie wraz z ciałem fizycznym, a umysł jest jeszcze przez jakiś czas w jakiś sposób podłączony do naszego "ducha". Więc transplantacja narządów, to trochę jak ofiarowywanie komuś czyjeś źródła czyiś problemów. Ciała powinny być bezwzględnie kremowane, chyba, że je wcześniej oczyścimy ze "zła".
pankracy267
W 16-tym odcinku zadalem Panu kilka pytan,na ktore nie mam odpowiedzi.Czy bedzie Pan laskaw mi na nie odpowiedziec?
luizakattia
Nie wiem, być może jestem Istotą prymitywną, ale Intuicję mam rozwiniętą i jak do tej pory dobrze mnie prowadzi. Był czas w moim życiu, kiedy lekarz wysyłał mnie na transfuzję - trudno było się dziwić, ponieważ moje ciało fizyczne umierało, a ja czułam się jak żywy trup. Jednak wiedziałam stanowczo, że absolutnie nie chcę i nie życzę sobie, aby przetaczano mi czyjąś krew. I do tego nie doszło. Od strony fizycznej czas był tragiczny, od strony duchowej - czas wytężonej pracy i bliskiego kontaktu z wyższym JA. Mogłabym temat długo rozwijać, poprzestanę jednak na tym, że minęło kilka lat, przeżyłam, mam się coraz lepiej, a opinii na temat transfuzji nie zmieniłam. A w przypadku mojej śmierci, moja córka wie, że ciało ma być poddane kremacji. Tak czuję, że ten wybór jest słuszny. I szczerze mówiąc nie wydaje mi się, aby wynikało to z przywiązania do własnego ciała. Ale kto wie, może kiedyś zmienię zdanie.

Pozdrawiam serdecznie!
j.lucy
@pankracy267 - już o tym mówiliśmy, ale powtórzę - odcinki nagrywamy po dwa naraz w jednym dniu, więc nie można liczyć na odpowiedź z odcinka 16tego w 17tym. Na razie mamy takie warunki i staramy się jak możemy, aby móc Państwu dostarczyć materiał do przemyśleń i wiedzę, którą posiada Tadeusz. Poza tym tematy i pytania do kolejnych odcinków ustalamy z Tadeuszem wspólnie i to, że coś się nie pojawia, to głównie moja sprawka ;) Jak już wcześniej wspominałam, nie chcę aby były to tylko pytania i odpowiedzi, ale aby odcinek miał jakąś spójną całość. Czasem łączę kilka pytań z różnych odcinków jeśli mają wspólny mianownik. Pozdrawiam
pankracy267
j.Lucy, wiem,ze nie jestto takie proste odpowiedziec na wszystkie pytania,ale wiele z nich maja konkretne logiczne uzasadnienie, co z kolei jest dosyc wazne dla sluchacza.
Ale ok,skoro to taka Twoja sprawka,to trzeba sie dostosowac.

Pozdrawiam
j.lucy
pankracy267 - jeszcze raz: pytań z odcinka 16tego jeszcze nie dotknęliśmy ponieważ w jednym dniu nagrywaliśmy odcinek 16ty i 17ty, więc nie możemy odpowiadać na pytania z odcinka 16tego w 17tym, bo ich jeszcze nie znamy ;) nagrywamy po dwa odcinki naraz- raz w miesiącu, a emitujemy co dwa tygodnie. Najbliższe nagranie odcinka 18tego i 19tego będzie w kolejnym tygodniu, na pewno zajmiemy się pytaniami z odcinka 16go i 17go :) pozdrawiam
pankracy267
j.lucy,dziekuje za odpowiedz,ktora przyjalem do wiadomosci.
Mam nadzieje,ze wkrotce uslysze to,wiec nie jest to juz istotne.

Pozdrawiam
CyberZEN
Witam panie Tadeuszu!

Chciałbym zapytać odnośnie Ego, ponieważ jak do tej pory nie poradziłem sobie "o nim".

Jedni twierdzą że jest ono czymś potrzebnym i niepozbywalnym, więc należy się nim odpowiednio posługiwać. Inni że jest to twór matrixowy i w końcu się go pozbędziemy.

Zawsze gdy doświadczam zdrowszych stanów świadomości, jestem bardziej sobą; czuję się pewniej, bezpieczniej, czyściej; zanika pożądanie, wywyższanie i użalanie.
Poczucie odcięcia i potrzeby obrony przed "wrogim" światem także staje się mniej namacalne.
Na miejsce tego wchodzi Miłość.
Przekaz informacji jest czystszy, konkretniejszy, mniej sztywny i pretensjonalny

Można rzec że jest to zanik Ego, gdyż z grubsza te cechy powyżej są mu przypisywane.
Z drugiej strony nijak nie widzę tego jako zaniku prawdziwej osobowości (co najwyżej tego wymysłu w głowie na swój temat), która znowu jest określana tymi właśnie cechami i nazywana ego. Skoro więc nie pozbywamy się indywidualności, to może ego zostaje po prostu uzdrowione i jego energie zaczynają działać we właściwy sposób. Może nadaje ono naszemu życiu wyobraźni, jaja, kolorów, a staję się destruktywne dopiero wtedy kiedy brakuje Miłości która by nad nim panowała.

A tak nie poza tym, czy w nowym wszechświecie roślinom (i może nie tylko) znikną kolce?

Pozdrawiam :-)

PS. Ten mail podany na stronie ntv to w ogóle działa? Próbowałem to wysłać na niego i się nie udało, więc piszę tutaj.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 22 PRO

Oglądaj

Jasnowidz - Rozmowy z Krzysztofem Jackows... PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.59 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH