Badacze Świata - Zakazana Archeologia

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Badacze Świata - Zakazana Archeologia
17 maja 2014
Ocena widzów: 4,00

Niewyjaśnione znaleziska, ciekawe miejsca na ziemi nadal owiane tajemnicą, teorie, które są pomijane i wyśmiewane lub te, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. O wciąż nierozwikłanych zagadkach miejsc, budowli czy wykopalisk opowiada pisarz i dziennikarz – Igor Witkowski.

www.igorwitkowski.com
Komentarze: 2

Xena1
jak zawsze ciekawa rozmowa z panem Witkowskim, wiecej rozmow tego typu, duza wiedza we wspanialym wydaniu
liteman
Michael A. Cremo, Richard L. Thompson, Klaus Dona i teraz Igor Witkowski mówią o rzeczach które możemy z zapartym tchem zaobserwować na całym świecie. Cywilizacja, która była przed nami zakodowała spuściznę swojej wiedzy w budowlach i liczbach. Powinniśmy szukać, badać i odkrywać naszą przemilczaną historię. Jednym z ludzi, który prawdopodobnie posiadł część wiedzy dotyczącej zaawansowanej technologi był Edward Leedskalnin budując swój Koralowy Zamek. Krążą legendy że potrafił poprzez odpowiednie wykorzystanie energii, częstotliwości i wibracji "zerować masę" lub zmieniać kamień w strukturę plastyczną.
Jak myślicie czy kiedyś uda nam się poznać prawdę o nas?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Świat nowych molekuł - 7 PRO

Oglądaj

Wodny Świat PRO

Oglądaj

Człowiek planety Ziemia S02 odc.25 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH