GrazJa Oil

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

GrazJa Oil
04 marca 2014
Ocena widzów: 3,80

Olejek GrazJa Oil – właściwości i zastosowanie olejku, którego recepturę Gracjana otrzymała w przekazie.

GrazJa OiL® jest wykonany na bazie wyłącznie naturalnych składników. W jego skład wchodzi olej migdałowy jako baza, oraz olejki Ylang-Ylang, Vetiver, Geranium. Ze względu na obecność olejku migdałowego nie nadaje się dla osób uczulonych na migdały.

Łuszczącej skórze olejek przywraca gładkość i elastyczność, osoby z chorobami skóry potwierdziły niesamowite działanie tego olejku. Pozytywne działanie GrazJa OiL® zostało nie tylko potwierdzone przez chorych na łuszczycę, ale też przez chorych na neurodermitis (atopowe zapalenie skóry) i egzemy. Olejek ten wygładza blizny po oparzeniach, likwiduje trądzik, plamy starcze i celulitis przy konsekwentnym codziennym używaniu. Szczególnie polecany jest również dla kobiet ciężarnych do codziennego masowania brzucha i ud, co zapobiega pękaniu skory. Po pozytywnych wynikach używania olejku przez kobiety ciężarne, ginekolodzy polecają GrazJa OiL® w swoich praktykach.

GrazJa OiL® został przetestowany przez lekarzy i laboratoria, na pacjentach z rożnymi chorobami skory. Referencje lekarskie potwierdziły pozytywne działanie tego naturalnego olejku. Referencje bezpośrednie od pacjentów i zdrowych ludzi są do tej pory wszystkie pozytywne.

Olejek można zamówić bezpośrednio u Gracjany: www.hellseher.es
lub w Polsce u dystrybutorki:
Irena Laszewska
mail: info@ayurveda-line.pl
Tel. 501 135 199
Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

PRZEWODNIK cz.3

Oglądaj

DOULA PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.12 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH