Rozmowy z Gracjaną cz.3

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Rozmowy z Gracjaną cz.3
18 lutego 2014
Ocena widzów: 3,80

Trzecia część historii Gracjany. Opowiada Ona o odwiedzinach przedstawicieli innych cywilizacji, o badaniach i niesamowitych przeżyciach które spotkały Ją, jej dzieci i jej wnuków. Historia ta jednak się nie kończy gdyż do dnia dzisiejszego Gracjana utrzymuje ścisłe kontakty ze swoim przyjacielem z innej planety.

www.hellseher.es
Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Rody Krwi - odc 87 PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.55 PRO

Oglądaj

Opowieści Topografa cz.4 PRO