Narodziny Nowej Nauki - Chiromutologia

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Narodziny Nowej Nauki - Chiromutologia
03 kwietnia 2014
Ocena widzów: 3,50

Chiromancja – technika czytania z linii na dłoniach, ale nie tylko. O tym w jaki sposób wybór ścieżki życiowej widoczny jest na naszych dłoniach opowie hipnoterapeutka, astrolożka i chiromantka – Teresa Korol.
Program zarejestrowany w samolocie w drodze powrotnej z Hiszpanii. Podczas rozmowy wypłynęło też ciekawe zagadnienie dotyczące zmiany linii na dłoniach – ich układu – pod wpływem dokonywanych przez człowieka wyborów. Wtedy to narodził się pomysł przeprowadzenia badań naukowych w tym kierunku, aby udowodnić to twierdzenie czy tezę postawioną przez Teresę. Narodził się pomysł chiromutologii. W jaki sposób ten projekt przebiega dowiecie się z dalszych programów z Teresą, gdyż zajęła się tym bardzo poważnie a ze zgromadzonych materiałów powstanie publikacja.

Możecie również śledzić nowości na stronie Teresy: qlevo-teresakorol.pl
Komentarze: 2

luizakattia
Słucham tego, co mówi Pani Teresa i odnoszę wrażenie, jakby mówiła do mnie... ciekawe...

Jeśli chodzi o zmianę linii - kiedy przed kilku laty w ramach pracy nad sobą stosowałam narzędzia Radykalnego Wybaczania, wypisywałam arkusze RW. Robiłam to z dużym zaangażowaniem i wyraźnie CZUŁAM, jak zmieniają się moje linie na dłoni. To było niesamowite.

Pozdrawiam!
pankracy267
Wszystko prawda i podziw za wiedze pani Korol.Jest to ciekawy temat gdzie poszczegolne wlasciwosci duszy i zdarzenia losowe sa tez uwarunkowane wlasnie aspektem astrologicznym,ktore bardziej maja odbicie w zyciu.
Duzo mozna odczytac z reki,ale nie do konca jest to realne ze wzgledu na ingerencje zewnetrznych bodzcow,ktore zmieniaja bieg wydarzen
i przez to tez charakter.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Rody Krwi - odc 83 PRO

Oglądaj

Astro Wedy - cz.3 PRO

Oglądaj

Milion Zagadek Emila - odc.23 PRO