margaretka
Wesołych Świąt, smacznego jajka dla Justynki, Tadzia i całej ekipy od margaretki.
margaretka
Witam serdecznie i na wstępie Was pozdrawiam !
Mam kilka pytań, a o to one: Czy Pan słyszał o Radzie Dwunastu, co taka rada robi?
Czy istnieją wrota śmierci i czy takie wrota tu na Ziemi my ludzie przechodzimy?
Czy każdy człowiek ma do pomocy tu na Ziemi posłańców, anioły, jak się z nimi porozumieć i jak sprawdzić czy powiedziały nam prawdę?
Czy to prawda, że małe niemowlaki tak dużo śpią, bo duszy jest ciężko przebywać w tak małym ciele i ona wychodzi z ciała ?

Serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi Margaretka.

Panie Tadeuszu, a o to link do zdjęcia, na którym kiedyś Panu zależało
http://astronomiafinansowa.blogspot.com/2014/10/dwa-sonca.html.
margaretka
Panie Tadeuszu, interesuje mnie temat metod tj. Theta Hiling, Metoda Odpinania, Metoda dwupunktu i inne, to takie najbardziej popularne z metod. Ostatnio te metody wysypały się na światło dzienne w Polsce jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Myślę, że mogą przynieść i przynoszą korzyść osobą rozwijającym się duchowo. Czy może też są zwykłym nabijaniem komuś kasy, bo np tego samego można nauczyć się z książek, jak do tego tematu podejść. Fascynacja i euforia robi swoje, a potem przychodzi zastanowienie się jak można wydać 3 tys zł na kurs, co i tak należy w sobie rozwijać samemu. Co pan i Justynka na ten temat myślicie?
margaretka
Wizja snu z dnia 22.10.2014r

Stoję na dachu budynku, jestem wysoka i jasna, świetlista jak by "prawda",na przeciwko mnie klęczy chyba na lewym kolanie i jednocześnie podpiera się w klęku podpartym - tak jak biegacz,KOBIETA. Ta kobieta jest - cała czarna - jej ubranie, kolor skóry i krucze długie włosy są wymowne i czarne. Ta czarna kobieta płacze, jest smutna i jak by przepraszała i zdała sobie sprawę z tego co zrobiła - mówi telepatycznie. Następnie pokazuje mi to co chyba zrobiła. Patrzę w moją prawą stronę a tam rozczłonkowane ciałą ludzkie korpusy, ucięte ręce, trochę krwi, ale mało horroru w tym było, raczej pokaz. Następnie patrzę na nią, a ona ma łzy w oczach i lęcą jej po policzku chyba jej lewym. Wszystko dzieje się na dachu budynku. Obudziłam się i tyle.
Proszę o skomentowanie tego mojego snu. Bardzo dziękuję za wskazówki, Margaretka.
margaretka
Witam !
Odcinek 24 i 25 są takie same. Proszę o sprostowanie.
Proszę opowidzieć o podświadomości i nadświadomości gdyż o świadomości zostało już tyle powiedziane. Serdecznie dziękuję za odpowiedź i ciepło pozdrawiam ekipę Tadzia i Justynkę.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH