Styk83
Witam,
Korzystamy z podstawki od 3 miesięcy. Zrobiłem doświadczenie na kiełkach z bardzo dobrym rezultatem mimo że tu gdzie mieszkam mamy dobrą wode. Gdy wypiję wodę spod aktywnej podstawki przed spaniem zbyt mocno mnie pobudza i niemogę zasnąc dlatego na noc piję tylko przefiltrowaną. Bardzo mocno polecam wszystkim zakup.
Pozdrawiam
Styk83
Witam,
Cieszę się że wspomniał pan Ryszard o solach Schusslera sam korzystam z ich dobrodziejstwa jak i moja najbliższa rodzina ze wspaniałymi rezultatami i korzyściami od 3 lat . Zrobiłem narazie kurs- poziom pierwszy i chciałbym się dalej kształcić również u pana Ryszarda, niestety mieszkam w Szkocji i nie jest to na razie możliwe.
Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Tagenowców
Styk83
SAMSUNG-MASSGUN- w tłumaczeniu broń masowa
to tylko poprzestawiane litery z nazwy lidera w produkcji telefonów kom.
Styk83
Odnośnie głupoty, jak można popełnić przestępstwo, trafić do więzienia i wyjść za kaucją. Jaką za przeproszeniem ..... kaucją????????.
To znaczy przekupić ludzi pracujących w systemie i tyle
Styk83
Dzień dobry. Chciałbym zaproponować panu Jackowi Zdrojewskiemu połączenie esencji Dr. Edwarda Bacha z żywą woda i poddaniu jej badania typu zamrażania i oglądania pod mikroskopem. Esencje pomagają i wspierają w wielu problemach emocjonalnych jak i fizycznych a w połączeniu z żywą wodą efekt może być o wiele silniejszy.
Pozdrawiam i dziękuję za dzielenie się pana wiedzą jak i pasją. Zakupiłem pana produkt i zaczynam testy.
Styk83
Podsumowując, kolejne brakujące ogniwo, dzięki!!
Styk83
Prosimy o wiecej☺
Styk83
Dziekuję panu Zygmuntowi i to bardzo, bardzo Serdecznie ja skorzystalem z pana wiedzy i sposobu na oczyszczenie z bardzo dobrym rezultatem. Dziekuje rownież Camelowi i jego zespołowi za to co robicie.
Pozdrawiam.
Styk83
Bardzo pomocny wykład dla mnie. Po zastosowaniu jednej z wielu znanych metod relaksacji przed snem, rano czułem się jak nowo narodzony i wzrok mi się nawet poprawił. To była brakująca część ogniwa której nie stosowałem poza ziołami, suplementacją, dietą i wysiłkiem fizycznym. Teraz czas na refleksję. Dziękuje, wykład godny polecenia.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH