KarolKarpacz
Co jeśli nie mam świadomości czasu?Urodzilem się a rodzice mówią mi że będę żyć wiecznie?
KarolKarpacz
Kim są oni?
KarolKarpacz
Doktorze Jaśkowski…
Kwota stu tysięcy dolarów jest niewielką kwotą jeśli idzie o zabezpieczenie reszty życia w Wonderlandzie. Nie kalkuluje się być rzetelnym i uczciwym w kraju oszustów i krzykaczy.
Gdyby nagroda opiewała na 10 mln$, być może znalazłaby się osoba mówiąca wprost.
Póki nagroda nie wzrośnie, póty dalej swoje za pewny, stabilny grosz.
Pozdrawiam
KarolKarpacz
Kilka lat temu zjechałem do Gdyni ma wesele do przyjaciela m.in,żeby spotkać pana doktora.Nie udało się. Panie Tagen dużo zdrowia i więcej dr J!
KarolKarpacz
Proszę serdecznie o odcinek 107.
KarolKarpacz
Jeremy z najbardziej merytorycznych odcinków w mojej ocenie.Zresztą prawie każdy odcinek z tej serii otwiera oczy, Słucham od lat i wielki szacunek za publikacje dla Pana T. Dr J to klasa sama w sobie.
Zdrowia!
KarolKarpacz
Nie mam pojęcia czy dr J jest w tak złym stanie czy Pan panie T?.Zdania są urywane i brzmią jak JPII u schyłku .Poxdrawiam
KK

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH