Homosapiens
Cóż. Życzę ci miłego dnia. Nie wchodzę w tego słownego ping ponga :)
Homosapiens
Wydaje mi się Allekso, że jest jeden gość z USA i jest jeszcze kobieta z Niemiec. Oboje podają sprzeczne przekazy od Kryona.
Jeśli wstępnie coś nas odpycha i nie ma to większego znaczenia, to nie zajmujemy sobie tym głowy wcale. Informacja powstała, ponieważ są ludzie którzy o to nas pytają więc się tym zajęliśmy.
Po ilości emocji sądzę, że dałaś się wciągnąć. Nie ma problemu. Taką masz teraz potrzebę.
Jeśli sądzisz, że istoty z wyższych/innych wymiarów, to chodząca śmiertelna powaga i złożone rączki w modlitwie przez 24h, to się mylisz. Jest dużo luzu, śmiechu i dystansu, ale jednocześnie przyjaźni, ciepła i bezpieczeństwa.

Informacje mamy bezpośrednio z naszych źródeł. Od naszych ziomali z planet z których pochodzimy i jest to informacja w formie zrozumienia. Czyli nie powtarzamy czegoś tam, tylko opowiadamy o tym czego sami doświadczamy przez zrozumienie. Tylko tak się tworzy świadomość, a nie ogłupiające banialuki informacyjne z których nic nie wynika poza dezinformacją.

Będą następne odcinki, ale po prostu ich nie włączaj. Jeśli jednak się zmusisz, to będzie mi miło.

Z drugiej strony, to po co ci jakiś Kryon czy my. Masz swoją świadomość i możliwości i tylko tego słuchaj. Zrozumienie nie polega na poprawnym cytowaniu kogokolwiek. Jak już doświadczysz osobiście czegoś ciekawego, to opublikuj to proszę.
Pozdrawiam :)