Homosapiens
Cóż. Życzę ci miłego dnia. Nie wchodzę w tego słownego ping ponga :)
Homosapiens
Wydaje mi się Allekso, że jest jeden gość z USA i jest jeszcze kobieta z Niemiec. Oboje podają sprzeczne przekazy od Kryona.
Jeśli wstępnie coś nas odpycha i nie ma to większego znaczenia, to nie zajmujemy sobie tym głowy wcale. Informacja powstała, ponieważ są ludzie którzy o to nas pytają więc się tym zajęliśmy.
Po ilości emocji sądzę, że dałaś się wciągnąć. Nie ma problemu. Taką masz teraz potrzebę.
Jeśli sądzisz, że istoty z wyższych/innych wymiarów, to chodząca śmiertelna powaga i złożone rączki w modlitwie przez 24h, to się mylisz. Jest dużo luzu, śmiechu i dystansu, ale jednocześnie przyjaźni, ciepła i bezpieczeństwa.

Informacje mamy bezpośrednio z naszych źródeł. Od naszych ziomali z planet z których pochodzimy i jest to informacja w formie zrozumienia. Czyli nie powtarzamy czegoś tam, tylko opowiadamy o tym czego sami doświadczamy przez zrozumienie. Tylko tak się tworzy świadomość, a nie ogłupiające banialuki informacyjne z których nic nie wynika poza dezinformacją.

Będą następne odcinki, ale po prostu ich nie włączaj. Jeśli jednak się zmusisz, to będzie mi miło.

Z drugiej strony, to po co ci jakiś Kryon czy my. Masz swoją świadomość i możliwości i tylko tego słuchaj. Zrozumienie nie polega na poprawnym cytowaniu kogokolwiek. Jak już doświadczysz osobiście czegoś ciekawego, to opublikuj to proszę.
Pozdrawiam :)

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH