Hipnotyzer
http://www.tvp.info/8100316/hejter-specjalista-od-nienawisci
Hipnotyzer
To słowo idealnie definiuje wikipedia
Hipnotyzer
Zainteresowani mają możliwość wysłuchania kolejnego wykładu oraz nauczenia się mojej metody samoleczenia się w autohipnozie i leczenia innych poprzez hipnozę. Wykład i warsztaty z autohipnozy odbędą się 29. 03. 2015 r. w Katowicach w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek. Plac Sejmu Śląskiego 2. Wykład zacznie się o godz. 12.00 a warsztaty o godz. 14.00. Natomiast druga część warsztatów z zakresu hipnozy i leczenia w hipnozie odbędą się 30. 03. 2015 r. o godz 15.00 w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii Katowice ul. Kościuszki 19.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam a jednocześnie zaznaczam, że z mojej metody absolutnie nie mogą skorzystać hejterzy, gdyz harakteryzują się całkowitym brakiem światła.
Hipnotyzer
Może?
Hipnotyzer
Do ewy - dotychczas nie zajmowałem się przypadkiem jąkania ale jest bardzo prawdopodobne że, jakanie się też jest spowodowane przez pasożyta energetycznego, jeśli tak to da radę go usunąć.
Jeżeli jesteś zainteresowana, to proszę o kontakt.
Hipnotyzer
Moje namiary.
Tel: 727 558 458 i 794 174 265.
email: hypnoza@gmx.de

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH