marzecro
Jakoś nikt nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego wszystkie kratery na Księżycu są idealnie okrągłe, nawet te od strony Ziemi. Strzelali w Księżyc centralnie czy jak? W zeszłym roku było zaćmienie Słońca widziane w USA i co? Średnica cienia zamiast ponad 3000 km miała na Ziemi zaledwie 100 km. Jest dosyć sporo tych dziwności, zaćmienie Słońca-> ciemność, zaćmienie Księżyca-> Księżyc czerwony? O co tu chodzi? Czy żyjemy rzeczywiście w układzie planetarnym czy w jakimś planetarium?
marzecro
Imerium amerykanskie działa wg wzorca brytyjskiego. Ten brak logiki jest tylko pozorny. Ukrytym, podstawowym sensem działaności USA jest kreowanie pomocy i jednocześnie skłócanie różnych grup społecznych na wszystkich terenech przez siebie kotrolowanych. Metoda dziel i rządź. Warto tutaj nadmienić wypowiedź George Friedman'a z 3-01-2015, gdzie wyraźnie przedstawił cele strategiczne USA, są potrzebne lokalne konflikty aby kontrolować całość, na którą nie posiadają wojskowej obsady. Tworzą fikcyjną Al-kaidę, teraz tworzą fikcyjny konflikt na Ukrainie. To dla nich główne cele aby np nie dochodziło do wielkich konsolidacji nie kontrolowanej przez USA, typu Niemcy, Rosja i Chiny. Bardzo wygodne jest dla Amerykanów nas podpuszczać na fali emocji antyrosyjskich. Kto wie czym tak naprawdę jest 10-04-2010? Przecież gdyby to była prowokacja taka jak ta niemiecka z Gliwic w 1939 to Putin już dawno powinien być w końcowej fazie III Wojny Światowej i walczyć gdzieś już w okolicy Renu albo dalej. Należy pamiętać, że to właśnie USA jest największym wygranym po I i II Wojnie Światowej.
marzecro
Bardzo ciekawy wykład, czekamy na następne.
marzecro
Przeinstaluj adobe flash player, spóbuj na przeglądarce Chrome
marzecro
Żenująca to jest logika faktów: wojna Polski i wojna Finlandii, naprawdę żenująca. Jest prawda czasu i prawda ekranu i aby ten miś polskiej poprawnej historii przestał stać na straży twojej prawdy. Jak widać cała nasza patriotyczna historia Polski śmierdzi na kilometr zdalnym sterowaniem. Sam pamiętam jak ze zdziwieniem słuchałem przedwojennej pani pułkownikowej już śp, jak na temat polskiego wojska z września 1939 wypowiadała się "Jakie wojsko?", wtedy tego nie zrozumiałem, teraz fakty się powoli układają w logiczną całość.
marzecro
Polska jest okupacyjnym wytworem trzech rzesz. I Rzesza Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, która powstała po bitwie nad rzeką Lech w Bawarii w 955r ne poprzez klątwy kościelne i rozbicia dzielnicowe doprowadziła do upadku Imperium Lechickiego, Lechistanu, konfederacji Słowian bądź Scytów. Bolesław Chrobry był jednocześnie Cesarzem Imperium Rzymskiego i Lechickiego. Naszym pierwszym powstaniem niepodległościowym było powstanie ludowe z bodajże 1034r ne. Inkwizycja, okupacja zniszczyła wszelkie dowody istnienia naszych przodków, istnienia własnego pisma. Wszelkie kroniki zostały starannie ocenzurowane i zostały same strzępy takie jak m.in. kronika Kadłubka, Dzierzwy czy Boguchwały. Te informacje zawdzięczam wspaniałemu hobbyście z Kanady: Paweł Szydłowski na Youtubie. Polecam go. Opublikował dużo odcinków, ukazujących potworne skrzywienie "polskiej" nauki historycznej. Dowodów jest co prawda niewiele ale za to poszlaki są bardzo mocne. Wciąż się zastanawiam kto nam zaplanował te 1000 lat fałszu i udręki?
marzecro
Pod Window$ zależy od wtyczki Adobe. Spróbuj na Operze lub Firefox i poeksperymentuj w dodatkach.
marzecro
Wywiad roku! Rewelacja! Już nie wspomnę o pierwszej części dotyczącej karteli farmaceutycznych. Ten Wybitny Człowiek jest już dla mnie żywą legendą i gdy tylko przychodzi okazja to dzięki Niemu opowiadam o zakłamanej historii manipulacji zdrowia i życia ludzi i tak będę robić do końca życia. Proszę o więcej takich trudnych ale przez to wspaniałych opowieści, niech nasza historia nie zaginie w czeluściach zapomnienia. Słuchajcie Jego opowieści, bo to bardzo ważne dla każdego z nas, nie wolno tego zaniedbywać ani bać się ośmieszenia w towarzystwie. Uczcie się tego co Pan dr Jerzy Jaśkowski ma do powiedzenia i przekazujcie dalej, jak najdalej. Jedyna walka z tym antyludzkim systemem to przekazywanie informacji, odprogramowywanie się. Jest duża szansa aby wygrać z systemem, wystarczy w to mocno wierzyć a zwłaszcza w siebie, w nas, że damy radę złamać ten chwiejący się na glinianych nogach kolos iluzji.
marzecro
Przestać oglądać telewizję, przestać słuchać radia, cisza, cisza, cisza, to ta dźwięcząca cisza zacznie ci podpowiadać co masz zrobić, czego szukać. To sam początek. Jak przestaniesz słuchać dźwięków tej cywilizacji to po pewnym czasie zaczniesz się dziwić dlaczego inni się tak boją, nie będziesz mógł wytrzymać w pomieszczeniu gdzie gra telewizor lub radio. Ludzie są zahipnotyzowani na strach. Przestać bać się śmierci, samotności, nikt nie jest samotny, zrozumienie to przychodzi z czasem. Sami stwierdzicie, że iluzja tego naszego wspólnego matrixa, naszych myślokształtów jest bardzo prymitywna i jest niczym drobny pyłek wobec wielkiego, cudownie zaprojektowanego wszechświata. Jesteśmy dopiero na samym początku nauki, która będzie trwała dla naszej wspólnej, złożonej z niezliczonej ilości pozornie samodzielnych świadomości, duszy miliardy lat. Naszym głównym celem jest zdobywanie nowej informacji i jej przekazywanie do centrum wszystkiego, mieszanie jej tak aby powstawały coraz to bardziej złożone fraktalne, żywe, holograficzne struktury. To nowa jakość ewolucji, coraz większa złożoność, tak jak to opisuje Bruce Lipton.
Pozdrawiam serdecznie Pana Tarasiewicza i czekam na następne odcinki
marzecro
Świetny wykład Panie Grzegorzu. Na początku, przez tysiące lat uczyliśmy się sami o sobie, poznawaliśmy przyrodę, własne wzajemne reakcje z poziomu naturalnej przyrody bez jakiejkowiek technologii. Okres poznawania otoczenia bez technologii mamy za sobą. Teraz nagle w ciągu kilkudziesięciu czy 100, 200 lat uczymy się używać technologii, coraz głębiej i niżej wchodzimy w większą szczegółowość, mikroskopy, teleskopy i zaczynamy podpatrywać naukę już na poziomie nanotechnologii i DNA. Obecnie gwałtownie rozwija się technologia komputerowa zwłaszcza w zakresie programowania. Tak przypuszczam, że to nasz nowy cel istnienia, uczyć się już nie tyle doświadczać ale zacząć symulować to co tak genialnie zostało wokół nas zaprojektowane. Mamy piaskownicę czyli internet, komputery i wszystko to co do tej pory doświadczyliśmy. Wszystko to zwiększa drastycznie proces nauczania. Im więcej będziemy rozumieć tym mniej się będziemy bać, jest czas do oswojenia i okiełznania. Nasza przyszłość będzie cudowna.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoPrzemysław KulczykJaś ZaradnyJan PawlakGrzegorz RyczkowskiKrzysztof StachowskiEdytor MyśliMarek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekAnna Stós41 200Artur MatukBartosz KrygierArtur DziedzicjezyJerzy SikorskiMałgorzata TlagaDanka LenartMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH