Mutanty

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Mutanty
01 lipca 2022
Ocena widzów: 3,00

Mutanty żyją wśród nas.
Komentarze: 1

Magja
Szanowni Panowie,
z wielką przyjemnością słucham Państwa rozmowy i chciałabym wtrącić swoją myśl a propo ataków w na bydło w Stanach Zjednoczonych i podejrzeń, że to wojsko.
Logiczność i dedukcyjność Pana jak najbardziej do mnie przemawia poza jednym istotnym faktem - wojsko podlega polityce, a obecnie polityka odgrywa złego Boga i wierzyć jej nie można. Działania związane z atakiem na zwierzęta wzbudzają obawy społeczeństwa , a może właśnie o to chodzi? Może właśnie o to chodzi aby zrzucić odpowiedzialność na UFO? Abyśmy już z góry byli do nich negatywnie nastawieni? Co jeżeli celem światowych rządów jest dzielić społeczeństwo? Wiadomo, że nieświadomym i zalęknionym ludem najlepiej się kieruje.
Sugeruję zapoznać się z książką Jana van Helsinga "Ręce precz od tej książki", w całości opartej o źródła naukowe, w której przytaczane są przypadki pojazdów kosmicznych budowanych w okresie II wojny Światowej przez Niemcy.
To są tylko i wyłącznie moje przypuszczenia na podstawie informacji i przeczytanych książek, niemniej jestem zdania, że:
1. Cywilizacje z innych galaktyk są na takim poziomie, że nie chcą nam zrobić krzywdy a czekają na pewien określony poziom człowieczeństwa, humanitaryzm i dopiero wtedy nam się ukażą
2. Odgórna władza podejmuje decyzje sprzeczne z ogólnym dobrem społecznym próbując na różne sposoby wzbudzać lęki, tak aby zarówno dzielić ludzi jak i przejmować kontrolę nad masą
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Spadkobiercy Emoto odc.3 - Poznać wodę PRO

Oglądaj

KOD - John Veto odc.12 PRO

Oglądaj

Rody Krwi odc.38 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH