Zagrożenie czy szansa - Marta Pietrzykowska - Feng Shui

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Zagrożenie czy szansa - Marta Pietrzykowska - Feng Shui
02 kwietnia 2020
Ocena widzów: 3,20

Obecna sytuacja tzw. “Pandemii” to dla jednych wielki strach i obawa przed jutrem a dla innych wielka szansa na nowy początek. Jak przemienić zagrożenie w szansę ?
Komentarze: 2

Filomena
W odpowiedzi na zapytanie pana Mariusza ,a początki tej prelekcji , odpowiadam; nie znam osobiście nikogo, ani jednej osoby, która zachorowałaby na koronowirusa i zmarła. Nie znam też osoby, która w ogóle zachorowała na koronowirusa.
Filomena
Panie Mariuszu, dlaczego dzieje się tak, że po naciśnięciu pauzy /kiedy potrzebuję na chwilkę zatrzymać film/ po ponownym kliknięciu kręci się koło i film nie idzie do przodu? dla mnie to bardzo ważne, ponieważ mam uszkodzone nerwy słuchowe i zdarza mi się nie zrozumieć , i wówczas potrzebuję cofnąć , by złapać zgubiony wątek. I jeszcze jedno. Wczoraj wysłuchałam bardzo interesującego wywiadu z panią Barbarą Ravensatale , ale podany link się nie otwiera, nie ma połączenia, jakby zrywało się połączenie internetowe. Internet mam na światłowodach i na innych linkach nie zdarza się taka niespodzianka. wdzięczna będę za poprawę odbioru.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

O czym mówią pająki ? PRO

Oglądaj

Dywinacja - z czym to się je PRO

Oglądaj

Opowieści Topografa cz.3 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH