Świat jest inny - Agentomania

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - Agentomania
18 stycznia 2017
Ocena widzów: 3,60

Agenci wywiadów, agenci służb, agenci kontrwywiadów i wszelkiej maści agencje (zazwyczaj trzyliterowe) . Czy dzisiejszy świat to strefy wpływów agentów – mało widocznych bo oczywiście tajnych.
Komentarze: 1

studniarz
Cenię bardzo dr. Jaśkowskiego za genialne łączenie przyczyn i skutków na przestrzeni historii co pozwala ukazać jej prawdziwe oblicze. Niestety jednocześnie uzmysławia fakt że jako jednostka czy nawet szersza społeczność na większość rzeczy nie mamy wpływu. Czy świadomość bycia niewolnikiem upraszcza życie, czy też brak tej świadomości ? Czy też może takie pytanie jest nie na miejscu bo wydaje się naiwne.
Pozdrawiam wszystkich.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

Daisy - okiem przewodnika PRO

Oglądaj

Postrzeganie pozazmysłowe PRO

Oglądaj

Świat jest inny - cz.10 - Kto pisze histo... PRO