Czyj jest "złoty pociąg"

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Czyj jest "złoty pociąg"
14 czerwca 2016
Ocena widzów: 3,00

Relacja z konferencji: Wokół Złotego Pociągu – prawne i administracyjne aspekty ukrytych i zagubionych zabytków, która odbyła się 7 czerwca w Wałbrzychu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.
Komentarze: 1

ridiger
Po pierwsze dziękuję Wam, że dokonaliście dokumentacji tej konferencji. Dla wielu osób jest to swoista wykładnia stanu prawnego - i nie tylko, w kontekście zgłoszeń ukrytych zabytków. Jest to swoisty dokument, który w dłuższym okresie czasu pozwoli ocenić rolę jaką odegrali w tych wydarzeniach występujący tu prelegenci. Pomimo mojej niechęci do osoby mec. Chmielewskiego dziękuję mu za przedstawienie sytuacji prawnej Ziem Zachodnich. Wiem, że czas jaki miał na wystąpienie nie pozwolił mu na opisanie całości zagadnienia. Ciekawe jest także, wystąpienie H. Focken i jej propozycja jurysdykcji międzynarodowej i pełna kontrola nad poszukiwaniami przez organ międzynarodowy. Pani Focken chciałaby aby Polacy nie grzebali w podziemiach i sztolniach Dolnego Śląska. Jak to rozumieć? Sądzę, że chodziło jej o utworzenie jakiegoś organu UE. A które państwo kontroluje UE? Co ciekawe mamy też rodzimych eksploratorów, którym marzy się organ nadzorujący i kontrolujący.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Biedny Naród w Bogatym Kraju PRO

Oglądaj

Poznaj Świat - Spotkanie z Konradem Danie... PRO

Oglądaj

Alternatywne placebo PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH