Radiestezja i zdrowie

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Radiestezja i zdrowie
17 lutego 2016
Ocena widzów: 3,40

Podstawy radiestezji – czym jest, jak oddziałuje, jak badać radiestezyjnie, jak pomóc radiestezyjnie sobie i innym? Z tymi tematami zetkniemy się podczas prelekcji mistrzów radiestezji z wrocławskiego Bioradu.
Komentarze: 1

pankracy267
Predyspozycje radiestezyjne czlowieka sa bardzo wzgledne w zaleznosci od jego wrodzonych i/lub nabytych zdolnosci.Panowie prezenterzy daja tu przyklad roznych oscylacji,ktore (wziawszy pod uwage szczerosc i elimunujac ich autosugestie) moga byc wlasciwe i prawdziwe.

Prawo harmonii zmienia sie tez wraz ze stanem emocjonalnym eksperymentujacego,a zatem pospiech i rutyna tutaj nie sa wskazane dla
prawidlowego odczytu oscylacji.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Wideokonferencja - Bruce Moen PRO

Oglądaj

Wiedza Ojca Pio PRO

Oglądaj

Opowieści Topografa cz.2 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH