Pogranicza Nauki

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Pogranicza Nauki
25 września 2015
Ocena widzów: 4,40

Odcinek pilotażowy
Włodzimierz Zylbertal zaprowadzi nas na styk Nauki i Wiedzy w miejsce gdzie powstała dziedzina zwana Psychotroniką. O czym jest ta wiedza, jak ją odczytywać i klasyfikować dowiemy się z tego odcinka.
Komentarze: 7

pankracy267
Ostatnie slowa sa decydujace,gdyz postep w tej dziedzinie uzalezniony jest od nieskazitelnego srodowiska tj.wolny od wszelkich wplywow zewnetrznych w jakim znajduje sie,ksztalci i pracuje psychotronik.
W przeciwnym razie skazany jest na niepowodzenie,a nawet na wlasna szkode w roznym tego slowa znaczeniu.
indianin8
Bardzo podobał mi się ten odcinek pilotażowy.
Szara strefa - tak odbieram ją zawsze, parking Tesco, w pobliżu sklepu Lewiatan, a ostatnio Kaufland, mogę wymieniać jeszcze. Ale ostatnio się rozkleiłam, w Kauflandzie bo wiele jeszcze rzeczy jest dla mnie trudne z dzieciństwa, i wychodzą na wierzch, a nie lubię się rozklejać w miejscach publicznych, bo wtedy zatrzymuję wszystko !, kłuję i odrzucam !
indianin8
Chciałabym uzyskać więcej wiedzy na ten temat, dotychczas trudno mi było się skupić, imponuje mi ktoś kto tę wiedzę ma, dlatego ciągle następował ten sam w kółko powtarzający się mechanizm. Poznałam już ten mechanizm, ale żeby to całkowicie naprawić, musiałabym dotrzeć do ostatnich swoich granic bytu, wygląda na to że to jedyne wyjście.
indianin8
Cieszę się z tego odcinka, mam nadzieję że będzie ich więcej.
Wyjaśnię jeszcze jedną rzecz. Uważam że znajduję kogoś ponieważ nosi w sobie moją część, wyprodukowaną przeze mnie, przez muzykę heavy metal którą słuchałam dawno temu. Muzyka narzuca nastrój, niestety taki nastrój panował wówczas w moim domu. Nie zdawałam sobie wtedy jeszcze z tego sprawy, ale zostało mi to już dawno temu wyjaśnione i do tamtego czasu nie słucham takiej muzyki, i ostrożna jestem co do słuchania jakiejkolwiek. Niestety jest to ślad pamięciowy którego jeszcze nie naprawiłam.
indianin8
Wkurza mnie to że ktoś myśli że ja myślę o nim źle, wcale tak nie myślę !!!!! tym swoim myśleniem robi mi stres,
waldi
Klasyczna nauka od 2ws jest rozwijana na potrzeby określonych grup i tajna, stąd wrażenie stagnacji dla ludzi nauki oficjalnej i kibiców z paranauki.
Tematy poruszane przez psychotronikę to jakby powtórna próba rozwiązania zjawisk obserwowanych od tysięcy lat na własną rękę, co jest możliwe jeśli się założy że Stwórca wiedział że tworzy gatunek ciekawski (nie w całości oczywiście) który jednostkowo zada właściwe pytanie i będzie w stanie zrozumieć odpowiedz (np: Mendelejew , Skłodowska, Markoni, cała paleta Noblistów i tysiące zwykłych ludzi którzy nie przebili się do świadomości zbiorowej (medialnej) ze swoimi odkryciami ). Każdy zadaje pytania i otrzymuje odpowiedzi choć nie każdy sobie zdaje z tego sprawę.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Klimuszko 2 PRO

Oglądaj

Strefa Zdrowia - Mikrokinezyterapia PRO

Oglądaj

Nieznane z nieznanego PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH