Nanotechnologie

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Nanotechnologie
23 lipca 2015
Ocena widzów: 3,70

Krzysztof Bartosiak, certyfikowany przez Institut Prikładnoj Psychofizyki z siedzibą w Omsku (Rosja) analityk w zakresie diagnostyki czynnościowej stosowanej, w technologii i oprogramowaniu eksperckim METHAPATIA IPP Ponad 14-letnia praktyka i doświadczenie, kilka tysięcy analiz i porad w zakresie analizy aportu chorobowego.

Podstawy pracy ww. zakresie zdobyte bezpośrednio u źródła; szkolenia i treningi w zespole prof. Nestorowa na terenie Rosji i Polski. Zainteresowania zawodowe (wspólpraca z uznaną w świecie polską firmą produkującą najlepiej w świecie udokumentowane klinicznie i naukowo kompleksowe urządzenia do fizykoterapii polem elektromagnetycznym) były motywem do poszukiwania metod diagnostyki czynnościowej, które w sposób fizykalny, czynnościowy opisują działanie ludzkiego organizmu. Dodatkowym motywem tych poszukiwań był własny stan zdrowia, po ciężkim wypadku komunikacyjnym i jego skutkach dalszych, które bezpośrednio zagroziły jego życiu.

Pierwszym, komu pomógł pokonać nieuleczalną chorobę (wg stanu ówczesnej wiedzy akademickiej) był on sam. Doszedł do zdrowia odchodząc od wózka inwalidzkiego i kul, dzięki zastosowaniu poznanych praw naturalnej holistycznej medycyny fizykalnej. W swojej dwunastoletniej praktyce, stosuje wiele metod wspomagania leczenia, opartych na zasadach fitoterapii Dalekiego Wschodu, refleksoterapii najnowocześniejszymi urządzeniami do fizykoterapii m.in. jonowego rezonansu cyklotronowego oraz nanotechnologii.

Dzięki tym metodom skutecznie wspiera chorych w zwalczaniu: cukrzycy, nadciśnienia, astmy, alergii, autoagresji, reumatoidalnych zapaleń, nosicielstwa wirusów i nieżytów (stanów przed nowotworowych). Dzięki ww. diagnostyce czynnościowej oraz doświadczeniu zawodowemu można skutecznie analizować i opisać etiologię większości chorób w ujęciu przyczynowym i precyzyjnie dobrać metodykę terapii przyczynowej, najczęściej prowadzącej do zupełnego wyleczenia.

www.profamilia24.pl
Komentarze: 1

pankracy267
Wypada tylko bic brawa i podziwiac pana Bartosiaka za jego wiedze,wynalazek i uczciwe podejscie do zdrowia z wyszczegolnieniem szczegolow nanotechnologii i wytlumaczenie tego w dosc prosty i przystepny sposob wlacznie z "zabawnymi" porownaniami.

Niestety malo sie o tym mowi w przemysle farmaceutycznym ze wzgledu na zysk.
Bardzo ciekawe i konstruktywne wypowiedzi dla ludzi dotknietych roznymi schorzeniami.

Wlasnie brak odpowiedniej edukacji i profilaktyki powoduje tyle nieszczesliwych przypadkow zachorowan m.in.na raka.

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Rody Krwi odc.4 PRO

Oglądaj

Festiwal WIBRACJE - oszustwa medyczne cz.... PRO

Oglądaj

EKO świadomość PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH