Polskie runy przemówiły

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Polskie runy przemówiły
03 czerwca 2015
Ocena widzów: 4,40

Polskie runy – to prasłowiańskie znaki odnajdywane na artefaktach archeologicznych wydobywanych z terenu całej Słowiańszczyzny. Jest osoba która od dawna bada te znaki i znalazła kod którym posługiwali się ówcześni.
Komentarze: 2

Rpawel
ech ta nasza zniemczona edukacja... Mamy tyle swojej prawdziwej Historii. Takie dziedzictwo Polskie - Słowiańskie a nam w szkołach do głów ciągle wpychają banialuki. SUPER. Rozpowszechniajcie wiedzę tak aby to dotarło do jak największej rzeszy Słowian!
krzysztof385
Witam

Bardzo ciekawa recenzja książki Winicjusz Kossakowski - Polskie runy przemówiły, czemu tego materiału wideo nie ma na YouTube w jakości HD ????.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Minutą ciszy PRO

Oglądaj

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWS... PRO

Oglądaj

Jackowski - Naród PRO