Świat jest inny - cz.13 do kogo płyną pieniądze

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Świat jest inny - cz.13 do kogo płyną pieniądze
19 maja 2015
Ocena widzów: 4,96

Manipulacja jest podstawą współczesnego świata. Począwszy od reklam, poprzez pozbawianie tożsamości aż do likwidacji niewygodnych świadków i opozycjonistów. Cel zawsze jest jeden – pieniądze i władza.
Komentarze: 3

worton
panie Jaśkowski miesza pan dobre ze zlym i udawadnia że dobre jest zle sprytne ale nie uczciwe kobiety kupują jak maja za co a jak nie mają pieniażków to są bardziej oszczędne od mężczyzn którzy nie kupują ichodza w starych portkach aż do śmierci spowodowanej chorobami od tych zatęchłych portek można tak mącić w głowach dowolnie jak komu wygodnie mieszać dobre i złe a fakty historyczne też można interpretować jak się chce i bajki też o krasnoludkach itd...itp...z pozdrowieniami dla pana ipana żony..........
Frau
Wyjątkowo ciekawe spostrzeżenia. Połączenie odległych spraw z zyskiem i finansami bardzo udane. Uwagi dotyczące sufitowych limitów rozwoju firm, po przekroczeniu których albo współpraca, albo upadek warte przemyśleń. Nie tylko Kluska jest tu przykładem. Rewelacyjny film ,,Układ zamknięty'' jest właśnie ilustracją tych mechanizmów. Smutne, chociaż niestety prawdziwe. Lepiej o tym wiedzieć, niż żyć w błogostanie nieświadomości. Człowiek świadomy oswaja strach, a strach jest jedyną rzeczą, którą mogą nas zniewalać.
RobertRambo
za dwa lata wybuchnie wojna światowa więc wystarczy poczekać aż ten chory system w polsce rozpadnie się razem z unią europejską
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWS... PRO

Oglądaj

Good Copy Bad Copy

Oglądaj

Ruchy obywatelskie w KUKIZ'15 PRO