JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.14

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.14
13 maja 2015
Ocena widzów: 4,00

Jak bardzo stawiamy Boga w charakterze usprawiedliwienia dla naszych grzechów? Czy to wina stwórcy, że jesteśmy tacy niedoskonali? Tego dowiemy się z rozmowy z Krzysztofem Jackowskim.
Komentarze: 8

Jahabharata
Justynko, dzięki za kolejny odcinek serii z panem Jackowskim! Jestem ciekaw czy pan Jackowski oglądał film pt. Bóg nie umarł. Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie.
matt750
Proszę zapytać Pana Krzysztofa co sądzi o OOBE (Eksterioryzacja). Dziękuję
planista81
Genialne z tym workiem śmieci. Muszę to mojej mamie puścić..
bogdan194
Nie mamy świadomości poprzedniego życia (wcieleń) z jednej przyczyny . My musimy doświadczać . Od dawna się nad tym zastanawiałem i zawsze różnymi drogami dochodziłem do tej samej odpowiedzi - My ludzie jesteśmy w tej rzeczywistości po to żeby doświadczać poprzez fizyczność . Pozdrawiam
ShakinStivens
Mam pytanie do p.Jankowskiego.Czy w związku z Pana permanentną depresją nie myślał Pan o jakiejś profesjonalnej terapii?Może by pomogła.

Chciałbym też opisać sytuację,która wydarzyła się parę miesięcy temu.
Do miejsca gdzie pracuję przyszła zapłakana kobieta że zdjęciem syna, który rzekomo zaginął.Znaliśmy go troszkę był naszym klientem. Spojrzałam na zdjęcie syna i uśmiechnęłam się, powiedziałam że syn żyje.Ni z gruszki ni z pietruszki. Poprostu coś optymistyczne poczułam że zdjęcia.Szybko uciekłam do obowiązków.Parę dni później syn przyszedł do mnie do obsługi jakby nic się nie stało.
Druga sytuacja również podobna. Ojciec przyniósł list o zaginięciu syna.
Znałam z widzenia, patrzę na zdjęcie i w głowie pojawiła się migawka jego zdjęcie na nagrobku i słowo woda. Szkoda mi się zrobiło ale nie wczuwalam się za bardzo. Jednak później okazało się że utonął. A ja będąc 1 Listopada na cmentarzu zupełnie zbiegiem okoliczności znalazłam się przy jego grobie i patrzyłam na zdjęcie na nagrobku.(zaledwie 2-3 groby dalej leżała znajoma męża). Kto sceptyczny niech nie wierzy.
Chciałabym to jakoś rozwijać ale nie bardzo wiem jak...
ShakinStivens
Przepraszam za pomyłkę w nazwisku oczywiście chodzi o p.Jackowskiego.
kalamarz
Bóg to miłość nieskonczona , ale pominięcie w tych rozwarzaniach istnienie nieskończonego zła , obarcza je pewnym błędem jednocentryczności. Człowiek i jego wolna wola nabierają chyba wtedy innego znaczenia. Czy Bóg przez doświadczenie nas ziemskim istnieniem i obarczeniem nas wolną wolą nie stawia nas przed opowiedzeniem się po jednej ze stron.
Aniela


Witam, tok myślenia i kierunek analizowania rzeczywistości jest bardzo- bym powiedziała- zbliżony do mojego . Czy Bóg nie przewidział, że my ludzie będziemy właśnie tak wyobrażać sobie nasze miejsce we wszechświecie? Pewnie tak :) I zesłał na przykład takiego Jackowskiego, który ma odwagę mówić to co myśli. Pozdrawiam
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Pytania i odpowiedzi cz.2 - Kasia, Piotr,... PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc.70 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 25 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH