Hipnodusze cz.1

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Hipnodusze cz.1
02 marca 2015
Ocena widzów: 4,00

Człowiek ma bezpośrednie połączenie z Bogiem za pomocą strumienia światła który wchodzi do jego duszy mówi Władysław Kisiel, hipnoterapeuta badający duszę i ciało człowieka podczas seansów głębokiej relaksacji. O swojej wiedzy i doświadczeniach opowiadał podczas Wrocławskich Spotkań Niezwykłości.
Komentarze: 3

marek75
Jezuuuuu
Skąd tyle różnych sprzecznych informacji na temat duszy..
Jedni mówią, że dusza nieśmiertelna i zniszczyć jej nie można ,a inni inaczej mówią. Przez tyle lat sie naczytałem i na oglądałem tych treści ze już nie wiem w co wieżyć. Chyba wszyscy mają racje, bo nikt nie zbadał jeszcze i nie zbada nigdy matrixa. Może się okazać że wszystkie te poziomy duchowe i te nauki duchowe to też Matrix tylko subtelniejszy.
Ile autorów tyle światów w świecie. Jedna teoria przeczy innej. Czy wogóle istnieje coś takiego jak prawda jedyna. Już Monroe odkrył w swych podróżach po astralu nieskończoną liczbę nieb, piekieł w zależności od wiary człowieka. Po jaką cholerę bym ryzykował tak bardzo wcielając sie tutaj aby pózniej jako nie świadomie atakowany , manipulowany przez byty astralne trafić do czeluści ciemnej by później opentany złą energią zniknąć na zawsze. Ciekawym do jakiej głębi można dojść hipnozą mi się wydaje że to płytkie sfery astralu.
zyta
Do Marek75,Trzeba dążyć do Boga,omijać astral,mariksa i demiurga.
voitecsiaros
dziękuje za wspaniały wykład, jestem poszukiwaczem i fascynuje mnie każdy temat który daje i pozwala na doświadczenia jeszcze raz dziękuje i życze dalszych sukcesów w rozwoju duchowym
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

JASNOWIDZ - rozmowy z Krzysztofem Jackows... PRO

Oglądaj

Jasnowidz - Rozmowy z Krzysztofem Jackows... PRO

Oglądaj

SNY PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH