JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.9

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM CZ.9
16 lutego 2015
Ocena widzów: 4,00

W jakim stanie jest nasze państwo, a raczej w jakim stanie jest Naród Polski i czy jest szansa na powstanie z kolan. Na te i inne pytania odpowie najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.
Komentarze: 6

planista81
Odnośnie mediów o których mówi Pan Krzysztof to uważam, że wielu dziennikarzom brakuje nie tylko elementarnej kultury ale ich poziom dojrzałości emocjonalnej jest po prostu niski. Podejrzewam, że większość z nich nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, przez co ktoś ich świadomie wykorzystuje m.in. do opluwania tradycji i religii.
Co do Polski to myślę, że większość ludzi została skrzywiona przez komunizm. Mamy niedowartościowane społeczeństwo i rządzących, którzy nie potrafią znieść równorzędnego poziomu z Niemcem, Francuzem, czy Anglikiem. Komunizm wygłodził społeczeństwo. Jesteśmy na etapie konsumpcjonizmu, dlatego prawie każdego można kupić za kupkę euro. Niestety, dopóki ludziom będzie imponować bogactwo, dopóty nic się w Polsce nie zmieni.
cieplolubny
Ależ przyjemnie się ogląda te wywiady z Panem Krzysztofem.
lupo
Opinia planisty81 potwierdza także moje widzenie Polski i Polaków. Odnośnie dziennikarzy i publicystów to prym wiodą dzieci byłych sbeków i dygnitarzy wojskowych ,którzy nie mają nic innego do przekazania jak tylko nienawiść dla wolnej Polski.
marzecro
Polska jest okupacyjnym wytworem trzech rzesz. I Rzesza Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, która powstała po bitwie nad rzeką Lech w Bawarii w 955r ne poprzez klątwy kościelne i rozbicia dzielnicowe doprowadziła do upadku Imperium Lechickiego, Lechistanu, konfederacji Słowian bądź Scytów. Bolesław Chrobry był jednocześnie Cesarzem Imperium Rzymskiego i Lechickiego. Naszym pierwszym powstaniem niepodległościowym było powstanie ludowe z bodajże 1034r ne. Inkwizycja, okupacja zniszczyła wszelkie dowody istnienia naszych przodków, istnienia własnego pisma. Wszelkie kroniki zostały starannie ocenzurowane i zostały same strzępy takie jak m.in. kronika Kadłubka, Dzierzwy czy Boguchwały. Te informacje zawdzięczam wspaniałemu hobbyście z Kanady: Paweł Szydłowski na Youtubie. Polecam go. Opublikował dużo odcinków, ukazujących potworne skrzywienie "polskiej" nauki historycznej. Dowodów jest co prawda niewiele ale za to poszlaki są bardzo mocne. Wciąż się zastanawiam kto nam zaplanował te 1000 lat fałszu i udręki?
ewa
Uwielbiam Pana, panie Krzysztofie!
Dziekuje za tak madre i odwazne wypowiedzi. Pozdrawiam
Sowa
Panie Jackowski są też jeszcze na szczęście ludzie myślący i niepuści, którzy jednak nie oglądają pustego gadania celebrytów tylko właśnie ludzi myślących i z życiową wiedzą i doświadczeniem np. właśnie Pana :),więc ma Pan słuchaczy :).
Pozdrawiam serdecznie
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Zeitgeist Moving Forward: Powstanie

Oglądaj

Świat jest inny - odc 17 - fałszywa flaga PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.90 - Kto liczy głosy PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH