Nawigator Jutra

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Nawigator Jutra
21 stycznia 2015
Ocena widzów: 3,30

Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa oraz Fundacja Jesteśmy Zmianą uruchomiły w listopadzie 2014r. roczne studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra – nowa ekonomia. O tym ciekawym projekcie widzianym oczami studenta opowie Jan Przestrzelski.

www.nawigatorzy-jutra.pl
Komentarze: 6

zyta
Uzależnienie od terapii, grup wsparcia, warsztatów i wszelkich proponowanych ścieżek rozwojowych
pankracy267
Jako nawigatorzy jutra powinniscie starac sie najpierw o przywrocenie praworzadnosci, zwalczanie korupcji i rzetelnej lustracji w panstwie.
To przejezyczenie symptomow z systemem bylo na miejscu,bo to system jest chory,a wraz z nim wieksza czesc spoleczenstwa.
Dopoki nie bedzie wiary w polskosc i sens zdrowego rozwoju wolnego czlowieka bez wplywu z zewnatrz,nie bedzie mowy o jakimkolwiek normalnym wspolistnieniu i jego pozytywnych aspektach tego rozwoju.
None
nawigatorem jutra może być osoba młoda,a nie człowiek który hipnotyzuje słuchacza mową-raz,dwa,trzy-śpisz.Łez mi zabrakło-byłby to chyba wzorzec terapeuty-nawigatora dobrego snu.Nie zamierzam wysłuchać do końca-nikt mi nie płaci za wysłuchiwanie śpiącego pana.
voitecsiaros
dziękuje, bardzo mądra idea i wierzę w jej powodzenie, bo to jest potrzebne naszemu krajowi, życzę powodzenia i podpisuje się pod tym
ewa
Sorry, nie dam rady tego pana wysluchac, cos mi tu nie gra.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Jarosław Szewczyk: cordwood masonry, czyli pod...

Oglądaj

Współczesna potrzeba tworzenia narodowej ... PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.38 - W mętnej wodzie PRO