Kontrwywiad obywatelski - Dr Rafał Brzeski

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Kontrwywiad obywatelski - Dr Rafał Brzeski
02 stycznia 2015
Ocena widzów: 3,50

Zapewnienie bezpieczeństwa obywateli i obrona ich przed zniewoleniem to podstawowy obowiązek państwa. Cóż jednak robić w sytuacji kiedy minister spraw wewnętrznych – z urzędu zazwyczaj odpowiedzialny za ochronę obywateli przed obcą agenturą – konstatuje bezradnie, że „państwo istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje”?

Jeżeli obywateli nie obchodzi los ich państwa i narodu, a perspektywa obcego chomąta jest im obojętna, to mogą nie robić nic w imię świętego spokoju i własnej wygody. Jeśli jednak chcą żyć jako ludzie wolni i pracować ku pożytkowi własnego narodu i państwa, to mogą podjąć próbę samoobrony i tworzyć coś, co można nazwać kontrwywiadem obywatelskim.
Komentarze: 3

2mk
"W Pl nie istnieją przepisy prawne pozwalajace przewerbować agentów" - A czy kiedykolwiek takie przepisy istniały? Jeżeli tak to kiedy i za jakiej "władzy" je zmieniono?
Dziekuję dr Brzeskiemu za wartosciowy wykład.
Pzdr ...
pankracy267
Nie bede sie tu duzo streszczac,bo jesli mowa jest o kontrwywiadzie,to i wpisy tutaj moga byc inwigilowane.
Dzis w Polsce rozprzestrzenila sie tzw. wolna amerykanka gdzie wszelkie chwyty sa dozwolone,co z kolei swiadczy,ze Polska jako panstwo nie istnieje,czyli zostala nikczemnie sprzedana obcym kapitalom wraz z wieloma sluzbami i agenturami.

Wstyd i obraz nedzy mnie ogarnia jak slysze pana Brzeskiego jaka Polska jest sprzedajna,zdradzona i skorumpowana.
pankracy267
OBYWATELE POLSKI nastaje czas POŻEGNAŃ pożegnań rządem i jego instruktorami. Nie spełnia roli opiekuna NARODUi nie dba o jego prawidłowy rozwój. Spełnia oczekiwania zupełnie innych obcych,natrętnie wkręcających się pod nasz szyld. To wszystko fałszywki mające w sercu i noszace w nim nienawiść do życia.Smutne to ,że zostawiono nas Polaków na pożarcie i rozszarpanie przez grupy .....trudno je nawet nazwać, i lepiej bez nazwy i tak podlegają SĄDOWI BOŻEMU.Mlodzi szukaja swojego miejsca na ziemi zostawiając swoich przodków,dziadków, na ziemi ojców,bezsilni jedni i drudzy,Czas pożegnań trwa, czas rozstań,smutku.Czy powrócą???
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Hektores

Jestem takim nadrzecznym łazęga czyli popularnie wędkarzem jest to jedna z moich pasji Zajmuje się amatorsko grafiką i tworzeniem portali społecznościowych.Jestem twórcą i wspóltwórcą wielu portali obecnie najnowszym dzieckiem jest portal Piewca .pl z bardziej znanych portali jest to seria przewodników wędkarskich Świętokrzyski,Pomorski i Łodzki Przewodnik WędkarskiZakres moich zainteresowań jest dość szeroki, jest to historia regionu ,socjocybernetyka społeczna,przyroda i różne powiązane z nimi rzeczy.
Nie wierzę w obecny system monetarny. Jestem zafascynowany rozwiązaniami Szwajcarii i to nie tylko w kwestii waluty lokalnej ale tez obronności oraz demokracji bezpośredniej

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Świat jest inny odc. 160 - Na spalonej ziemi PRO

Oglądaj

Wykład z cyklu Narodowa Akademia Informacyjna ...

Oglądaj

Świat jest inny odc. 124 - Gotowanie ŻABY PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH