Ekonomiczny Ekologiczny Wynalazek - Piec WERY

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Ekonomiczny Ekologiczny Wynalazek - Piec WERY
02 grudnia 2014
Ocena widzów: 4,82

Polski wynalazca Marian Strzelczyk opracował niesamowity piec, który pozwala zaoszczędzić do 50% spalanego paliwa a dodatkowo nie emituje dymu z komina. To idealne rozwiązanie dla miast, które borykają się z problemem smogu nie zostało jeszcze dostrzeżone przez samorządy. Mamy jednak nadzieję, że film ten oświeci władzę i pokaże, że istnieją polskie, tanie i dobre rozwiązania na rynku ciepłowniczym.

Więcej informacji: www.palnikwery.pl/
Komentarze: 13

trojkat
Niesamowite, unia chce z nas zrobić największych trucicieli Europy i odciągnąć od przestarzałej metody spalania węgla, kopalnie już dawno stały się nierentowne, górnicy strajkują a politycy naciskają na budowę elektrowni atomowych. Tymczasem gdzieś w małym domku, siedzi sobie w fotelu skromny człowiek, który już dawno poradził sobie z naszym problemem i nieśmiało szturcha nas palcem w ramię.
JJS
Marian, trzymaj tak dalej. Twój piec spisuje się doskonale. Sądzę, że w dobie ochrony środowiska wszystkim tym, którzy tak bardzo martwią się o ocieplenie klimatu otworzą się oczy na normalne, zrowe działania. Zamiast kupować francuskie elektrownie jądrowe - kupujcie piece u Mariana Strzelczyka w Kwidzynie. Wszelkie certyfikaty i potwierdzenia słów Mariana można znaleźć na jego stronie www.piecewery.pl
2mk
A jak wyglada spalanie wyłacznie drewna sosnowego Panie Marianie. Jaką oszczedność mozna uzyskać spalajac wyłacznie drewno sosnowe w tradycyjnym piecu a w Pańskim?

fajer.pl1963
To jest przecierz taka sama metoda jak rozpalanie kotla od gory.
Leszek22
2mk zajmuję się obecnie produkcją kotłów dla Wery. Można spalać wyłącznie drewno z bardzo dobrym wynikiem. Z uwagi na wysoką sprawność kotła należy jednak dokładnie dobrać jego moc.
lupo
Czy w piecu z podajnikiem też można tą metodę zastosować? Mam piec heiztechnik na ekogroszek i gdyby można było mój piec zmodernizować chętnie to zrobię. Ewntualnie jak skontaktować się z firmą.
Leszek22
lupo. Można ale nie warto. Koszt modernizacji będzie dosyć wysoki niewspółmierny do efektu. Piece z podajnikiem mają emisyjność bardzo zbliżoną do pieców z palnikiem i również mieszczą się w klasie "A".
julian.hnat
Czy w piecu kamino z Nowej Soli jest możliwość zamontowania palnika?
strajk_er
świetnie, ale jednak www.piecewery.pl nie działa...
j.lucy
strajk_er masz jakieś własne doświadczenia? Ja widziałam, że poprawnie zamontowany palnik w piecu - działa
strajk_er
Nie, nie... niestety nie widziałem jeszcze żadnego produktu tej firmy. Mój komentarz dotyczy samej strony internetowej - której adres jest pod materiałem video. Ale w goglarce już znalazłem - poprawny adres to http://www.palnikwery.pl/
j.lucy
strajk_er dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione.
strajk_er
nie ma za co ;) polecam się! :p
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Ciągły niedostatek wiedzy PRO

Oglądaj

A po życiu przychodzi śmierć PRO

Oglądaj

Cc rządzi naszym myśleniem PRO