2015 - prognoza astrologa - WŁODZIMIERZ ZYLBERTAL

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

2015 - prognoza astrologa - WŁODZIMIERZ ZYLBERTAL
29 grudnia 2014
Ocena widzów: 4,00

Astrologiczna prognoza dla Polski i świata na 2015 rok – Włodzimierz Zylbertal

Włodzimierz Zylbertal – absolwent Wydziału Filologii UWr, life coach, filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki “zjawisk paranormalnych”, autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie.
Komentarze: 8

zyta
te prognozy są o wszystkim czyli o niczym
luck36
czekam na prognozę pana Mirosława Figla
nie mogę się doczekać...
trojkat
Trochę bardziej przypomina to analizę niż astrologię, ale tak czy siak ciekawe.
zyta
Uważam ,że te wszystkie przepowiednie służą do manipulowania i programowania naiwnych ludzi.Ciekawe kto sponsoruje tych "astrolożków"?
trojkat
@zyta równie dobrze można by napisać:

"Uważam, że wszystkie komentarze mające na celu zdyskredytowanie astrologii służą manipulacji i odwróceniu uwagi od ukrytej wiedzy. Ciekawe kto sponsoruje tych 'komentatorków'?"
zyta
Ja nie wierzę w astrologie,to jedna wielka ściema.wierze w siebie,swoje Boskie pochodzenie i moc daną mi przez Boga.Manipulowanie astrologią uważam za szarlataństwo.Kazdy ma prawo wyboru do swoich przekonań.Pozdrawiam serdecznie.
None
Prawdziwy Profesjonalista , szacunek .
zipp89
Uwielbiam słuchać Zylbertala za jego spokój, dobór słów i realno-racjonale postrzeganie rzeczywistości (w tym dobrym tych słów znaczeniu). Choć brakuje mi odnoszenia się do poszczególnych kombinacji planetarnych - być może to zabieg celowy by nie mącić w głowach "niewtajemniczonym", jednak dla amatorów astrologii walor niezwykle przydatny. Niemniej energia WZ jest niesamowita, słuchając go ładuję się wiarą w zmiany, nadzieją, chęcią działania i realizowania swoich pasji. :)

Choć niestety po raz pierwsz nie spodobała mi się jedna z jego wypowiedzi - dotycząca "ufoludków i reptilian". Owszem, wiele mitów, które wokół tych tematów urosło to celowe odwracanie uwagi, ale nie byłbym zbyt pochopny z wysnuwaniem wniosków w tych tematach... NWO jest tylko częścią większej gry...

Byłbym rad, gdyby człowiek taki jak Zylbertal (z jednej strony umysł naukowca, z drugiej mówcy i astrologa o szerokich horyzontach) zainteresował się tematyką Keylontic Science. Myślę, że wiedza zawrta w Keylontic Science mogłaby mu jeszcze nieźle "namącić" i przynieść frajdę zarazem :)

Dzięki Tagen.tv za zaproszenie Zylbertala - to tego typu osoby a nie owładnięci ego, lubujący się w strachu i sensacji "celebryci alternatywy" wpływają na realne zmiany świadomości :)
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zapowiedzi

Oglądaj

2015 - prognoza astronumerologa - JÓZEF O... PRO

Oglądaj

2015 - przepowiednia jasnowidza - KRZYSZT... PRO

Oglądaj

Spotkania przy stole PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH