PANATO

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

PANATO
12 listopada 2014
Ocena widzów: 3,80

PANATO Café nie jest zwykłą kawiarnią, ale jedyną w swoim rodzaju, samoobsługową przestrzenią spotkań, warsztatów i debat. Każdy odwiedzający może napić się kawy, przekąsić coś pysznego, wziąć udział w aktualnie odbywających się wydarzeniach albo po prostu poczytać książkę z panatowej biblioteczki.

Jest to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie goście przestrzeni płacą jedynie za spędzony w niej czas, a napoje i przekąski są już wliczone w cenę!
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Nowa Polska - Józef Kamycki PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.86 - Nie myśl - KUPUJ !!! PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.72 - Atomowa śmierć p... PRO