Holopatia

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Holopatia
22 października 2014
Ocena widzów: 3,20

Już w latach 80-ch XX wieku austriacki lekarz, doktor Christian Steiner skoncentrował się na różnych metodach leczenia komplementarnego, takich jak m.in. homeopatia, fitoterapia, akupunktura, biorezonans, czy elektroakupunktura…
Aby wzbogacić możliwości leczenia swoich pacjentów, doktor Steiner przeszedł odpowiednie szkolenia, czując że sama tylko medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc człowiekowi szczególnie jeśli chodzi o postępowanie w wypadku schorzeń chronicznych oraz blokad energetycznych.
Powoli w jego głowie zaczęła formować się nowa idea, nowa gałąź medycyny energetycznej – medycyna holopatyczna.
Komentarze: 2

marek1966
po prostu ogłupianie ludzi,,,,,
barbara
To nie jest ogłupianie ludzi, to faktycznie pomaga.Proszę posłuchać choćby Jana Taratajcio, czy Jarosława Kasprzaka z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia. Obaj panowie są na YouTube. Zbyszkowi chodziło chyba wyłącznie o pochodzenie P. Romana, a też można znależć na YouTube i posłuchać co ma do powiedzenia. Występował kilka razy w Niezależnej Telewizji P. Janusza Zagórskiego.
Wiadomo, że współczesna medycyna nie leczy tylko podtrzymuje przy życiu. W związku z tym mam pytanie: jeśli zappery i biorezonatory są szkodliwe to czemu nie ma ich w szpitalach tak jak chemioterapii naprzykład? natomiast są stosowane w prywatnych gabinetach? I leczą?
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Zdrowi Wiekowi PRO

Oglądaj

Filipińscy szamani PRO

Oglądaj

O leczeniu prawie wszystko cz.2 PRO