SNY

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

SNY
31 lipca 2014
Ocena widzów: 3,40

Czy śniło Ci się kiedyś, że latasz nad miastem, lasem, nad polami? Jeśli tak, to należysz do wyjątkowej grupy ludzi, którzy potrafią zachować zdrowy dystans do życiowej gry i ogarniać duszą większą przestrzeń, niż granice swego ciała. Sięgasz ponad prozę życia, mierzysz wysoko.
Niski lot we śnie lub trudności ze wzbiciem się w górę oznacza trudności z nabraniem dystansu do życiowych problemów. Niczym grawitacja problemy ściągają Cię w dół i wewnętrznie blokują. Przy czym możesz tę sytuację zmienić, tworząc przez parę nocy świadomy sen, w którym będziesz próbował wzbić się ponad budynki i słupy telegraficzne, ku błękitnemu woalowi nieba.

O snach, ich rodzajach i znaczeniu rozmawiamy z Katarzyną Ostrowską.
www.jednoistnienie.pl
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 8 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 17 PRO

Oglądaj

Wieczorynki u Tadzia i Justynki - odc. 27 PRO