Leczenie czy uzdrawianie?

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Leczenie czy uzdrawianie?
07 lipca 2014
Ocena widzów: 3,50

Lekarze mówią, że termin “leczenie” zarezerwowany jest wyłącznie dla lekarzy medycyny klasycznej i żaden bioterapeuta nie powinien go używać, jest jednak człowiek, który twierdzi, że ma prawo i będzie tego terminu używał – jest to Zdenko Domancic. O warsztatach u tego bioenergoterapeuty w Słoweni opowie Jan Przestrzelski – terapeuta pracujący metodą bioterapii bioenergią Domancica oraz techniką Bowena, która koncentruje się na zdolnościach organizmu do samoleczenia i przywracania ciału równowagi. O tym czym jest przywracanie zdrowia – z perspektywy własnych doświadczeń życiowych Jana Przestrzelskiego.

Część pierwsza.
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Zdrowie praktycznie PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.79 - Jak się robi wod... PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc. 102 - Lekarz czy Pie... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Robert TKonrad PrzybytniakHanna MilczyńskaPaweł Mika41 200Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaMarcin WieczorekMira MachnickiFankaDanka LenartLukasz KurowskiMarek MendelEwa DąbrowskaPrzemysław KulczykMariola RembeckaJaś ZaradnyArtur DziedzicDariusz PudełkoMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH