Czasy zmian

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Czasy zmian
20 lipca 2014
Ocena widzów: 3,80

Nadszedł czas aby powiedzieć, że zgubiliśmy drogę człowieczeństwa a wartości, które nami kierowały, zostały przykryte pieniądzem, władzą i bezmyślną rozrywką. Zostaliśmy niewolnikami.
Komentarze: 1

eneidaluna
Mam córkę w wieku Kamila i nie wyobrażam sobie bólu, który czuje Jego Mama, ale popieram Ją w walce o godne traktowanie ludzi w szpitalach, bo jak jest teraz to wiemy. Jako obywatele demokratycznego państwa powinniśmy mieć prawo do życia a nie do umierania i rozczłonkowania na podroby jak w rzeźni. Pani Kopacz od 2009 szkoli pielęgniarki na koordynatorów przeszczepów i przeznacza na to pieniądze podatników i nie obchodzi ją czyjeś życie a tylko podniesienie wyników transplantologii, bo na to idzie kasa.....Straszne, potworne i niestety prawdziwe....
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Początki Nowej Epoki Słowiańskiej cz.2 PRO

Oglądaj

JASNOWIDZ - ROZMOWY Z KRZYSZTOFEM JACKOWS... PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.38 - W mętnej wodzie PRO