Enereko - system ogrzewania ściennego fazowego

Nie przepadasz za oglądaniem reklam?

Zarejestruj się i wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Enereko - system ogrzewania ściennego fazowego
09 maja 2014
Ocena widzów: 4,40

Ciepłowodowe ogrzewanie ścienne RAYON to niskotemperaturowy system grzewczy gwarantujący niskie koszty eksploatacji przy zachowaniu wysokiego komfortu cieplnego.
System ogrzewania ściennego RAYON firmy Enereko to w pełni polski produkt, polskiego pomysłu, oparty o badania polskich naukowców i sprzedawany przez polską firmę bez udziału kapitału zagranicznego. Dlaczego tak bardzo podkreślamy polskość? Bo mało jest takich produktów i firm, które z uporem chcą promować lokalne produkty oparte o myśl ludzi, którzy tu na miejscu dążą do utrzymania polskiej gospodarki. Powiecie, że to tylko jedna firma w gąszczu wielu nie-polskich? Że jedna kropla to nie ocean? A “czymże jest ocean jeśli nie morzem kropel”.

www.enereko.pl
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Rody Krwi odc.64 PRO

Oglądaj

Projekt Boga odc.10 PRO

Oglądaj

Człowiek Planety Ziemia S 02 odc.17 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH