Badacze świata - moje widzenie przyszłości

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Badacze świata - moje widzenie przyszłości
26 maja 2014
Ocena widzów: 4,00

Igor Witkowski – badacz świata, pisarz, dziennikarz – opowie o swoim spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość, na gospodarkę, edukację, społeczne zależności. Moje widzenie świata i przyszłości – temat, nad którym każdy z nas powinien się pochylić z osobna i odpowiedzieć sobie, dokąd wraz z tym wszystkim zmierzam.
www.igorwitkowski.com
Komentarze: 4

Gabriela
Wtam.
Czytam książki Pana Igora, słucham jego wystapień i bardzo dziękuję za rozsądek, madrość i klarowność Jego wypowidzi. I za rozsądny optymizm. Obyśmy doczekali wykazali się zrozumieniem.
Pozdrawiam
Maciek1980
Zawsze słucham Pan Witkowskiego z wielkim zainteresowaniem. Zarówno jego książki jaki i to co mówi otwiera człowiekowi umysł na to co dzieje się w naszym świecie i pozwala spojrzeć inaczej na rozwój naszej cywilizacji. Oby ludzkość zrozumiała w końcu skąd pochodzi i jakie wyzwania stoją przed nią w przyszłości. A zatem ludzie oglądajcie mniej tępej rozrywki w telewizji a zacznijcie czytać książki takich osób jak Igor Witkowski. Oglądajcie Tagen.TV zamiast mediów dostępnych na multipleksach!
pankracy267
Sukces w odegraniu roli Polski ,o ktorym tu mowa moze tylko polegac na zjednoczeniu sie Polakow,co jest trudne do wyobrazenia w obecnej rzeczywistosci.Natomiast trafne slowa pana Witkowskiego o stagnacji i braku rozwoju,co moim zdaniem z czasem moze doprowadzic do upadku tej cywilizacji w rozny wyobrazalny sobie sposob, wlacznie z wprowadzeniem ogolnoswiatowego stanu wojennego.W obecnej rozbieznosci polityki na swiecie przyjdzie czas globalnych rozrachunkow tez w ramach nowego porzadku swiata.
MARKIZ1455
jak zawsze wspanialy rozmowca z otwartym umysłem,zycze nam wszystkim szybkich zmian
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Społeczeństwo

Oglądaj

Świat jest inny odc.67 - Słynni inaczej PRO

Oglądaj

Biedny Naród w Bogatym Kraju PRO

Oglądaj

Świat się zmieni - Igor Witkowski PRO