Siła i Słabości ludzkiego umysłu

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Siła i Słabości ludzkiego umysłu
06 marca 2014
Ocena widzów: 3,40

Czym jest hipnoza, jak reaguje ludzki mózg – świadomość czy nieświadomość na kody wprowadzane do umysłu oraz jak przed tymi kodami się uchronić. Czy można przenieść sobie problemy z poprzedniego wcielenia i na czym to polega, co można z tym zrobić – o tych i innych ciekawych zagadnieniach w rozmowie z hipnoterapeutką, chiromantką, astrolożką – Teresą Korol.

www.qlevo-teresakorol.pl
Komentarze: 2

pepe
Ja niestety mam dokładnie tak jak w przykładzie Pani Teresy i przyznam szczerze, że bardzo mnie to poruszyło.. :( bo niestety ale to prawda że to co wynosimy z domu to później sami do swojego domu wdrażamy :/
Aneta
Fascynujący temat, a to co najfajniejsze to rezultaty hipnoterapii - zawsze pozytywne. Dziękuję i pozdrawiam! ;-)
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Psychologia

Oglądaj

Świat jest inny - zakulisowe rozgrywki PRO

Oglądaj

Amy Cuddy - jak mowa ciała kształtuje to kim ...

Oglądaj

Dlaczego niektórzy mają kłopoty z finansami PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH