Natura zdrowia cz.4 - przemysł farmaceutyczny

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Natura zdrowia cz.4 - przemysł farmaceutyczny
29 stycznia 2014
Ocena widzów: 3,00

Chemiczne środki farmakologiczne, czyli jak działa przemysł farmaceutyczny. Dlaczego lekarze wypisują drogie leki i czy aptekarz ma interes w tym, aby sprzedać tańsze zamienniki.
samozdrowie.net.pl
Komentarze: 1

Romeo
Ten materiał ma już dokładnie rok a ja dopiero teraz na niego trafiłem...a szkoda. Szkoda,bo choć nie dowiedziałem sie niczego nowego (no,może poza kilkoma bardzo trafnymi spostrzeżeniami prelegenta) ponieważ w tymi i podobnymi tematami zajmuję się od dawna i niewiele mnie już spotka tak zupełnie nowego,to zauważyłem,że jest to świetny "odcinek",którym można by było otworzyć oczy moim zlemingizowanym znajomym. Podana tu wiedza jest jasna,usystematyzowana i - co chyba najważniejsze - "weryfikowalna wprost - tu i teraz" przez samych słuchających. Może akurat to ich przebudzi,choć to przecież ani Gazeta Wyborcza,ani tvn24,ani TokFM...żart! Gorzki...
Zaraz rozsyłam linki a panu Jednachowskiemu bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Tagen.tv oczywiście również!
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

samozdrowie

Ziołolecznictwo to nie tylko profesja ale przede wszystkim moja pasja. Posiadam dużą wiedzę z zielarstwa oraz wieloletnią praktykę w ich stosowaniu. Wiedza zielarska którą posiadam jest wiedzą gromadzoną i dziedziczoną przez wiele pokoleń a przekazaną mi w dzieciństwie i młodości przez staruszkę zielarkę Pelagię Marciniak. Wiedza ta została poszerzona o wiedzę akademicką, dzięki której uzyskałem kwalifikacje Towaroznawcy Zielarskiego na Akademi Medycznej we Wrocławiu. W swojej praktyce zielarskiej stosuje także apiterapię (pochodne produktów pszczelich) oraz argilloterapię (preparaty mineralne, glinki kaolinowe).

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Zwykła Trawa - Niezwykła Moc

Oglądaj

Żywienie Terapeutyczne - oczyszczanie lewatywą

Oglądaj

Żywienie Terapeutyczne - skóra