Alternatywny piec grzewczy

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Alternatywny piec grzewczy
09 grudnia 2013
Ocena widzów: 4,00

O niesamowicie wydajnych piecach Jogi opowiada ich twórca i konstruktor – inż. Zdzisław Joks.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.yox-pol.wroclaw.pl
Komentarze: 2

AndrzejHallas
to super sprawa ,
przemo
posiadam taki piec JOGI 12kW . POdłączyłem go do boilera 210l Smart. Przygotowanie ciepłej wody użytkowej 170l na miesiąc to koszt ok 200kW. Dużo to czy mało ? 4 osobowa rodzina w tym dwoje małych dzieci 4,5 i 2,5 roku. Prysznic bierzemy codziennie. Dzieci kąpiemy co drugi dzień.
Jeślichodzo o ogrzewanie, jak na razie JOGI nie sprawdził się, pochłaniając dużo energii. Ale dam mu sznasę. Działał na starym systemi grzejnikowym, w którym do ogrzania domu potrzeba min 65*C co jest nieopłacalne jeśli chodzo o Jogiego. Wprawdzie może on przygotować wodę nawet i 75*C ale ilość energi jaką pobierze jest nieopłacalna. Dziś mam już inny system , ogrzewanie podłogowe w całym domu. Jeszcze nie podłączone , ale w ciągu najbliższego czasu sprawdzę jak Jogi będzie sobie radził w taki warunkach. W czasie modernizacji budynku dołożyłem także izolacje.
Pozdrawiam.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Nauka i technologia

Oglądaj

Umysł Tesli, SpaceX, SolarCity

Oglądaj

Człowiek planety Ziemia S02 odc.61 PRO

Oglądaj

Rozwiń swój genialny umysł PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Jarosław KwaśnyRichard Trzesniowski Arkadiusz ŁukaszenkaSylwia BrzozowskaFankaKonto usunięteMaciej WalkowiakArtur ManturaBorys SkrzypczyńskiBartłomiej NosalRobert TAnna Natalia KuszajMichał MaronJarosław MorawiecMarcin MatusiakMarta PuszyńskaKonrad PrzybytniakHubert MazurPabloKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitAndrzej AdamskiMarek RadzymińskiRafaelovinciAnna ZgłobickaArtur DziedzicMarcin WieczorekAnna OlejnickaTomasz BugiedaRoad DoesnotendUrszula PreisnarMarek MendelJacek Bucki
DOŁĄCZ DO NICH