Karen
Porzeczka,
oczywiście, że można nie widzieć... i większość ludzi nie widzi. Chyba wszyscy tzw. nie przebudzeni. Jednak kiedy człowiek posłucha czy poczyta nauki różnych nauczycieli duchowych, to zaczyna zauważać. Wszyscy oni nauczają, że jeśli coś nas porusza lub oburza, czy denerwuje w innych , to to jest też w nas. Ja w sobie też długo tego nie widziałam i miałam żal do ludzi, że traktują mnie tak czy inaczej. W końcu zaczęło do mnie docierać, że ja się zachowuję dokładnie tak samo. Wyciągam przysłowiowe drzazgi z oka, jak tylko je w sobie zauważę. Na tym właśnie polega rozwój duchowy. To nie jest jednorazowe działanie, ale proces, więc czasami jeszcze zdarza mi się zabłądzić. "lustra" zniekształcają rzeczywistość tylko wtedy, gdy wypieramy to co widzimy, gdy nie chcemy zaakceptować prawdy o nas samych.
Karen
No cóż... wygląda na to, że P. Justyna nie stosuje się do własnych rad. My to tylko "lustro"...
Karen
Szkoda, że koniec, ale mam nadzieję na coś nowego.
Karen
O, mnie też kilka dni temu śnił się wyścig/rajd rowerowy...
Karen
Ciekawe którego Kryona oni "widzieli", bo Lee Caroll który kanałuje Kryona to mężczyzna, nie kobieta.
Karen
Mędrzec po prostu już sześć ścieżek poznał, reszta jeszcze przed nim...
Karen
Ależ ja się nie boję. Po prostu zabrakło mi słów ;-)
Karen
taaa
to tyle w temacie
Karen
Dla mnie ten sufista też jest co najmniej dziwny. Nie wiem czy ma jakiś tik nerwowy, czy taką manierę mówienia. Jeśli to jakaś choroba to mogę zrozumieć, jeśli maniera, to... W każdym razie mnie też on się wydał jakiś nawiedzony już na początku filmiku.
Jego ton wypowiedzi w ogóle mi nie odpowiada.
Karen
Xenna

Kiedyś ktoś powiedział, że racja jest jak d..a - każdy ma swoją. Ja przedstawiłam swój punkt widzenia, Ty swój. Nie mówię, że świat jest idealny, jest jaki jest. My tu też jesteśmy z jakiegoś powodu.
Można przyjąć, że życie tutaj nie ma żadnego powodu, ani celu, a wszystko co na Ziemi się dzieje to czysty przypadek. Albo że to nie przypadek, że życie ma jakiś cel, a to znaczy, że nic się nie dzieje bez przyczyny.
Twoja decyzja którą wersję wybierzesz dla siebie.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Sylwia BrzozowskaMira MachnickiFankaKonto usunięteArtur ManturaDanka LenartArtur ManturaMaciej WalkowiakAgnieszka  Barczak Agnieszka CzerczukBartłomiej NosalJarosław RolaMichał KwiatkowskiRobert TArtur DziedzicHubert MazurKonrad PrzybytniakPaweł MikaJarosław NiwińskiKatarzyna KędziorArkadiusz KuspitMarek RadzymińskiDread Pirate RobertsAnna ZgłobickaRafaelovinci41 200Marcin WieczorekElżbieta MajewskaGrażyna KolachaEla EsMarcin ZgolińskiMarek Mendel
DOŁĄCZ DO NICH