Odpowiedzi ojca Pio cz.11

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Do odtwarzania filmu niezbędny jest Flash Player. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego zainstaluj przeglądarkę Puffin.
21 listopada 2017
Ocena widzów: 4,00

Gdybyś wiedział, że mieszkasz w słoiku a dookoła niego rozciąga się wielki wspaniały wszechświat . Jaka byłaby Twoja prawda?
Komentarze: 2

Adam1946
SŁAWKU! To o czym mówisz zapiera dech w piersi! Dziękuję Ci ,bo to o czym mówisz jest tak niezwykłe i fascynujące,A Jesteś w tym głęboko autentyczny. Serdecznie Cię pozdrawiam .Do kolejnego spotkania .Adam
1946.
Lancelot-303
Niezły serial " Stawka większa niż ??????....życie to mały pikuś przy TYM " Prawda czy fałsz ? Trzeba spytać się własnego serduszka :-) Ja Przychylam się do tej wyniszczonej broszurki Luidzego :-) Co prawda dość ocenzurowanej , ale doskonale i w prosty sposób przekazującej MOIM ZDANIE PRAWDĘ :-)
Jeśli mogę Panie Mariuszu prosić o tematy pytania do Sławka to proszę o więcej przykładów na skuteczność i niewidoczność, typu " chwile szczęścia " lub "zero myśli" . i jeszcze raz dzięki za serial , i odwagę dla Pana i Sławka, no oczywiście osłony skrzydlatego dywizjonu ojczulka :-)
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Anna KominekKrzysztof StachowskiMarcin ŁukaszekMati WesołyTomasz KarbownickiMax TruefinderKamil TatarUWWojciech ZakrzewskiAndrzej RodziewiczGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachRadek Chodźko
DOŁĄCZ DO NICH