Odpowiedzi ojca Pio cz.6

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Do odtwarzania filmu niezbędny jest Flash Player. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego zainstaluj przeglądarkę Puffin.
26 września 2017
Ocena widzów: 4,10

Prawda jest tylko jedna. Mogą być różne punkty widzenia albo niezrozumienie intencje ale samo zdarzenie występuje tylko w jednej formie. Wystarczy stanąć obok i się przyjrzeć.
http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ – WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA.
Komentarze: 1

bel
Wspomniał Pan, że na tym świecie nie jest się aby zarabiać ale aby się zbawić. Zgadzam się. Zajmowałam się trochę tą tematyką. W kościele czy na religii często mówi się o zbawieniu ale nie wspomina się prawie wcale o tym, że o zbawienie trzeba poprosić osobiście przed Bogiem. Jest to związane z wolną wolą. Po wielu latach dopiero odkryłam jakie to jest ważne i jak bardzo związane z drogą prawdy. Biblia mi to potwierdziła. Wielu ludzi całe życie chodzi do kościoła i nigdy nie prosiło o zbawienie, dlatego z tego systemu nie wyjdą.
W związku z tym mam pytanie: czy rozmawiał Pan z Ojcem Pio na temat jak się zbawić?

Ps. Ja osobiście nie spotkałam księdza, który by mi to powiedział ale na YouTube jest stare nagranie księdza Blachnickiego, który o tym mówi. https://www.youtube.com/watch?v=RyEap9RveY4&list=PLbdcLuN9mReGhjYVhA_2ZfCekMsP4B7Jb
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Anna KominekKrzysztof StachowskiMarcin ŁukaszekMati WesołyTomasz KarbownickiMax TruefinderKamil TatarUWWojciech ZakrzewskiAndrzej RodziewiczGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachRadek Chodźko
DOŁĄCZ DO NICH