Odpowiedzi ojca Pio cz.3

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Do odtwarzania filmu niezbędny jest Flash Player. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego zainstaluj przeglądarkę Puffin.
24 sierpnia 2017
Ocena widzów: 4,00

Po telefonach, mailach, opiniach i informacjach, zauważyliśmy dwie frakcje które się do nas odzywają. Pierwsza to osoby które informują że za szybko, za wcześnie, jeszcze nie czas na ujawnianie tej wiedzy. Druga frakcja to Ci, którzy chcą aby w końcu opadła zasłona milczenia.
Komentarze: 6

Seckus
O tak, to jest nowa wiedza, Serce Matki, już ktoś coś o tym mówił, ale używając innych słów o opuszczeniu naszego systemu, recyklingu dusz czyli powracania do ciał fizycznych. Albo ja takie informacje zauważam. Czyli jednak wyjście jest i sposób wyjścia też, może coś więcej na ten temat, w jakimś następnym nagraniu lub innej formie np blogu.
Krzysztof-S
Brawo panie Sławku!
Szkoda, że pan coś jeszcze przemilcza. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko, co ukryte staje się jawne. Na tyle na ile jest to dla pana bezpieczne zachęcałbym, aby dalej "puszczać farbę".... Ja w 1988 roku usiadłem na przeciwko ściany w moim pokoiku z mocnym postanowieniem, że jeśli to prawda, co piszą o medytacji, to ja muszę to sprawdzić na sobie. A byłem w wieku,kiedy moi rówieśnicy zakładali rodziny. Odwróciłem kolejność zdarzeń i rodzinę założyłem 20 lat później. Dlatego, to co pan ujawnia nie jest dla mnie nowe i szokujące. ALE: kilka dni temu moja żona poszła po kozie mleko do sąsiadki, a ona się pyta, czy słyszeliśmy o zmiennokształtnych od tego pana Sławka... - taka jest siła autentycznego podzielenia się wiedzą, zwłaszcza kiedy się w Polsce przywoła świętego kościoła katolickiego. Ja mam "jedynie" własne wglądy, dlatego nie występuję publicznie. Czasem pozwalam sobie na osobisty komentarz. Gdyby też inni ujawnili swój materiał ze spotkań z ojcem Pio byłoby pewnie jeszcze "ciekawiej"... Wyobraźmy sobie 3-4 osoby, które gawędzą przy jednym stole dając komplementarnie pewien obraz rzeczywistości.
Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek Smoczyk
konwalia09052011
Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Panie Sławku, może jakąś książkę pan napisze, albo w innej formie wyjaśni sprawę serca matki i tych bram. Czekam na więcej.
Pozdrawiam
a.g.ciombor
Bardzo dziekuję
1widz3
ciekawe , intrygujące, dziękuję :)
skorpion
Dlaczego tylko takie wyrywkowe informacje?Skoro Pan Slawek juz powiedzial "A"to nich tez podzieli sie caloscia Alfabetu-Czas obalic mury-dziekuje
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

camel

Kreator Doświadczalny - walczący ze zwrotem: "Nie da się"

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite