Pytania i odpowiedzi cz.3 - Kasia, Piotr, Krzysztof

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Do odtwarzania filmu niezbędny jest Flash Player. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego zainstaluj przeglądarkę Puffin.
03 sierpnia 2016
Ocena widzów: 3,30

Połączeni w jeden kanał świadomości – Kasia, Piotr i Krzysztof, wspólnie pracują nad możliwościami wzrostu osobistego. Na tej drodze pozyskują wiele bardzo interesujących informacji dotyczących budowy kosmosu, istot ludzkich, poziomów świadomości i wiele innych nurtujących ludzi tematów, o których w szkole się nie dowiesz. Wszystkie przekazywane informacje są ich osobistym doświadczeniem.
Od pewnego czasu grupa ta wyszła na zewnątrz z propozycją dla osób poszukujących pomocy w oczyszczaniu/harmonizowaniu swojej osobistej przestrzeni w czym upatrują jakąkolwiek możliwość dalszego rozwoju jako istota niezależna i kreatywna.
Wszyscy jesteśmy jedynymi, wielkimi mistrzami samych siebie i kreatorami własnej przestrzeni. Jeśli ten stan jest zaburzony, to przestrzeń kreuje nas.
Kasia, Piotr i Krzysztof chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami z różnych planów naszej egzystencji, budowy kosmosu, kontaktu z różnymi istotami oraz sytuacji na Ziemi. Tak powstał cykl nagrań, gdzie udzielają odpowiedzi na wiele pytań.
Komentarze: 0

Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

Homosapiens

Jestem samokreującym się punktem świadomości

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Duchowość

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Anna KominekKrzysztof StachowskiMarcin ŁukaszekMati WesołyTomasz KarbownickiMax TruefinderKamil TatarUWWojciech ZakrzewskiAndrzej RodziewiczGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachRadek Chodźko
DOŁĄCZ DO NICH