Ciało to organizm

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Ciało to organizm
28 kwietnia 2015
Ocena widzów: 3,60

Jak działa nasz organizm, jakie występują w nim mechanizmy i jakie mogą być skutki różnych działań? Jakie są skutki stosowania sztucznych wspomagaczy i preparatów blokujących ból? O zmianach w organizmie opowie Tadeusz Miszczak.
Komentarze: 2

MariaSkrabel
dlaczego nie mogę oglądać po wykupieniu na 1 m-c 22.04.2015 od 30 kwietnia nie mogę oglądać blokada?
ramajama
Pożywienie: witaminy, kolagen, woda, itd, mają minimalny wpływ na arteriosklerozę,raka,itd.,są inne czynniki powodujące arteriosklerozę, raka, alergię. Nadmiar wody rozrzedza treść w żołądku,co powoduje utrudnienie w pozyskiwaniu azotu potrzebnego do wytwarzania energii.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zdrowie

Oglądaj

Witamina B12 - fakty i mity

Oglądaj

Natura zdrowia cz.1 PRO

Oglądaj

Świat jest inny odc.91 - Było sobie niebo PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Marek RadzymińskiRadek ChodźkoAnna ZgłobickaPaweł H.Tomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiMarcin Łukaszek41 200Edytor MyśliDanuta OkrucińskaWioleta MichalikjezyŁukasz GrabowskiDanka LenartMateusz KornackiKamil TatarMichał CzerwińskiJacek Dionizy KałużaAndrzej RodziewiczWojciech ZakrzewskiGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachHanna B-skaRoman Wollny
DOŁĄCZ DO NICH