W Poszukiwaniu Szczęścia - musical

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

W Poszukiwaniu Szczęścia - musical
14 stycznia 2015
Ocena widzów: 3,20

Berlińskie dzieci z rodzin polsko-niepolskich przedstawiają niesamowity musical. Wielkie brawa dla rodziców, opiekunów, i wszystkich, którzy pomogli w powstaniu tego niezwykłego występu. Cieszymy się że istnieją jeszcze wartości ponad podziałami i że Polacy potrafią je pokazywać nawet będąc z daleka od swoich korzeni.
Zapraszamy – obejrzyj koniecznie.
Komentarze: 1

pankracy267
Dobra i zdrowa edukacja towarzyska wsrod dzieci w wielowarstwowej inscenizacji i atmosferze teatralnej wplywa korzystnie na rozwoj swiatopogladowy dziecka.
Wlasnie w miedzynarodowym wykonaniu widziane byloby to przedstawienie pozytywnie na zatarcie starych antagonizmow,ale watpie, zeby rodowici Niemcy brali w tym udzial.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Kultura

Oglądaj

Michał Książek i Krzysztof Jackowski - Pr... PRO

Oglądaj

Spotkania przy stole odc.3 PRO

Oglądaj

Wiec Słowiański - Marcin Kurek

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoPrzemysław KulczykJaś ZaradnyJan PawlakGrzegorz RyczkowskiKrzysztof StachowskiEdytor MyśliMarek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekAnna Stós41 200Artur MatukBartosz KrygierArtur DziedzicjezyJerzy SikorskiMałgorzata TlagaDanka LenartMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH