JASNOWIDZ - ECHA PRZYSZŁOŚCI - 3

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Do odtwarzania filmu niezbędny jest Flash Player. Jeżeli korzystasz z urządzenia mobilnego zainstaluj przeglądarkę Puffin.
03 listopada 2014
Ocena widzów: 4,00

- Jakie będą działania polskiego rządu ? – Władimir Putin – Wybory samorządowe – Bronisław Komorowski – czy dotrwa do końca kadencji ?

i inne wizje.
Komentarze: 9

zibi85
kiedy będzie dostępny ten odcinek? :)
barbara
http://www.sumlinski.pl/ dziennikarz śledczy, publicysta. Zniszczony - za dużo wie o obecnej-przeszłej władzy. O Komorowskim też.
kadm
Barbaro, właśnie gdy mówił o ks. Popiełuszce od razu mi przyszedł na myśl Sumliński, który pisał o tym już dawno dawno temu, więc nie trzeba być jasnowidzem, by o tym wiedzieć ;)
barbara
Są ludzie którzy wiedzą, ale są też tacy którym przyda się dodatkowa wiedza, albo gwoli odświeżenia. A Komorowski mnie osobiście wpienił podpisując ustawę o GMO i troche też z tego powodu ten link. Poza tym ja lubię korzystać z różnych zródeł, żeby porównać i wyrobić sobie własną opinię, żeby mi nikt nudli na uszy nie nawijał.
1widz3
kim jest ten jasnowidz,jak się nazywa,gdzie można znaleźć jakieś materiały pisane,
26ela26
co za koncertowy zestaw bredni?! Wow!
skorpion
Kto to jest ten pan ?
m_pilka
Witam.
Obawiam się że czuję tak samo jak Pan, faktycznie ludzie śmieją się z nas ale to ich problem, mam rodzinę i już od kilku lat martwię się o oto co nas czeka, nie czuję szczegółów ale wiem że przyjdą do nas i będą zabijać dla przyjemności, mamy przechlapane, wydaje mnie się że będzie to szybciej niż Pan przewiduje.

pozdrawiam i życzę powodzenia
vcd20013
dużo już się spełniło 17:10 Arabowie rusza przez Hiszpanie i włochy. Ktos chce się litować nad emigrantami dziecko zostaw a ty w tył zwrot na przód marsz na pustynie
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Radek ChodźkoPawcio PawcioKrzysztof StachowskiTomasz KarbownickiMax TruefinderUWGrzegorz Ryczkowski
DOŁĄCZ DO NICH