O czym mówią pająki ?

Oglądasz bezpłatne 5 minut. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

O czym mówią pająki ?
22 września 2014
Ocena widzów: 4,10

Pierwszy z filmów pod auspicjami miesięcznika “Nieznany Świat” . W serii Nieznanego Świata będziemy pokazywać najciekawsze tematy poruszane na łamach miesięcznika tym razem jednak w formie filmowej opowieści, reportażu, wywiadu.
Ten film opowiada o badaniach prowadzonych przez pana Jana Łabowskiego dotyczących zachowań pająków przed nadchodzącym trzęsieniem ziemi. Ponad czterdziestoletni okres obserwacji doprowadził do zaskakujących wniosków.
Komentarze: 1

SlawomirNiedzwiecki
PAULINA MAGDALENA MOSKALIK ,, LATAŁA,, NA PLANETĘ PAJĄKÓW
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Niesamowite

Oglądaj

Polskie megality starsze o 1000 lat od egipski...

Oglądaj

Jasnowidz - rozmowy z Krzysztofem Jackows... PRO

Oglądaj

Astro Wedy cz.10 PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoPrzemysław KulczykJaś ZaradnyJan PawlakGrzegorz RyczkowskiKrzysztof StachowskiEdytor MyśliMarek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekAnna Stós41 200Artur MatukBartosz KrygierArtur DziedzicjezyJerzy SikorskiMałgorzata TlagaDanka LenartMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH