Badacze Świata - Igor Witkowski

Oglądasz bezpłatne 5 miunt. Pełny materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO.

Wykup konto PRO aby cieszyć się naszymi filmami bez reklam oraz wesprzeć twórców.

Zarejestruj się

Badacze Świata - Igor Witkowski
12 maja 2014
Ocena widzów: 4,00

Okultyzm i ezoteryka w III Rzeszy w rozmowie z Igorem Witkowskim o tajnych projektach nazistów, o poszukiwaniach nieznanych dzisiejszej oficjalnej nauce energii i sił antygrawitacyjnych. Niezwykle ciekawe badania odkrywające różne aspekty wypraw nazistowskich do Tybetu.
Komentarze: 2

luccas1
...w związku z awarią przedłużcie konta o czas naprawy.
camel
luccas1 - napewno przedłużymy wszystim o czas uzupełnienia braków - a dodatkowa nagroda będzie taka że większość filmów będzie dostępna również w HD dla użytkowników PRO :) -
- takie awarie czasami wymuszają zmiany na lepsze.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

Twój obecny typ konta

WIDZ DZIAŁAJ
WIDZ

Nie bądź tylko biernym widzem, weź udział w życiu naszej telewizji. Możesz mieć bezpośredni wpływ na kształt tworzonych programów. Dyskutuj, oceniaj, komentuj a nawet porozmawiaj prywatnie z autorami filmów. Dzięki powiadomieniom e-mailowym nie przegapisz też żadnej premiery.

Załóż konto

Zobacz pełne porównanie typów kont

TAGEN

Tagen - telewizja tworzona przez ludzi i dla ludzi.

Mówi się, że media to czwarta, a nawet pierwsza władza. To media pokazują nam świat z takiej a nie innej perspektywy tym samym mówiąc nam na co zwracać uwagę oraz co o danym wydarzeniu myśleć. Nie chodzi jednak o to co mówią i pokazują media, o wiele ciekawsze jest to czego nie mówią ani nie pokazują. Tagen.tv to telewizja internetowa współtworzona przez internautów. Nie boimy się żadnych tematów i chętnie pokazujemy wydarzenia, zjawiska czy ludzi z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz profil Doceń autora

Inne filmy z kategorii Zagadki Historii

Oglądaj

co kto wie PRO

Oglądaj

Festiwal Tajemnic 2017 - Piotr Maszkowski PRO

Oglądaj

Tajemnica Herberta Klose - dr Jacek M. Ko... PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Marek RadzymińskiRadek ChodźkoAnna ZgłobickaPaweł H.Tomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiMarcin Łukaszek41 200Edytor MyśliDanuta OkrucińskaWioleta MichalikjezyŁukasz GrabowskiDanka LenartMateusz KornackiKamil TatarMichał CzerwińskiJacek Dionizy KałużaAndrzej RodziewiczWojciech ZakrzewskiGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachHanna B-skaRoman Wollny
DOŁĄCZ DO NICH