trojkat
Niestety, zgodnie z zapowiedzią rekrutacja do projektu został już zakończona. Za kilka miesięcy jednak powinna być już dostępna polska wersja książki więc jest na co czekać.
trojkat
Pani Krystyno, żeby przystąpić do projektu wystarczy przejść na stronę http://tagen.tv/calligaris/ i kliknąć na przycisk dotacji na 222 zł. Kiedy tylko wpłynie do nas informacja o dotacji Pani konto zostanie automatycznie dodane do projektu Calligaris. Wówczas na górze strony projektu będzie widoczna zielona ramka z komunikatem potwierdzającym uczestnictwo.
trojkat
Dziękujemy za cenną informację zwrotną! Zawsze miło jest usłyszeć, że udało nam się w czymś pomóc (choćby jako pośrednik) :-) Sami również planujemy doświadczenia z użyciem wody wzorcowej i na pewno powstanie z tego niedługo materiał filmowy.
trojkat
@Panbaryla: dziękujemy, możesz użyć naszego widgeta z playerem
http://tagen.tv/o-nas/widgety/
trojkat
@maxpel, możesz rozwinąć? Jak dla mnie bardzo trafione spostrzeżenia, z resztą o tym samym mówił Ken Robinson (TED).
trojkat
Można spytać na https://cohabitat.net/
trojkat
@makroku, z racji obecnej pracy pana Jarosława i jego częstych wyjazdów nie ma z nim bezpośredniego kontaktu. Dlatego prosimy o pytania do niego na nasz adres e-mail: info@tagen.tv a my będziemy je dalej przekazywać.
trojkat
Niemieckie panele ale i tak z chińskiego krzemu :-)
trojkat
Normy emisji są, ale widocznie komuś zależy, żebyśmy nie przestawali ich przekraczać.
trojkat
@HuntDar: polecamy też http://tagen.tv/vod/tag/czeslaw-bialczynski/

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoPrzemysław KulczykJaś ZaradnyJan PawlakGrzegorz RyczkowskiKrzysztof StachowskiEdytor MyśliMarek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekAnna Stós41 200Artur MatukBartosz KrygierArtur DziedzicjezyJerzy SikorskiMałgorzata TlagaDanka LenartMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH