tag: Danuta Adamska-Rutkowska

Dr Danuta Adamska-Rutkowska

Posiada tytuł naukowy doktora nauk technicznych w specjalności inżynierii chemicznej, uzyskany na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako pracownik naukowo-badawczy była zatrudniona w Instytucie Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Warszawie. Obecnie jest już na emeryturze. Oprócz doskonałej znajomości dziedzin inżynierii chemicznej i procesowej, posiada również szeroką wiedzę w zakresie fizyki, biofizyki, biologii i cybernetyki.
W swojej pracy zawodowej zajmowała się matematycznym modelowaniem procesów, które wykorzystywane jest w symulacjach komputerowych mających na celu opracowanie nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu poznała dogłębnie m.in. zasady funkcjonowania i organizacji struktur mózgowych, co w naturalny sposób przełożyło się na jej zainteresowanie zagadnieniem świadomości.
Jako autorka posiada na swoim koncie kilka książek starających się w naukowy sposób wyjaśnić zjawiska uznawane za nadprzyrodzone.


Warszawa www
Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.III PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.II PRO

Oglądaj

Rzeczywistość nieoczywista cz.I PRO

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Marek RadzymińskiRadek ChodźkoAnna ZgłobickaPaweł H.Tomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiMarcin Łukaszek41 200Edytor MyśliDanuta OkrucińskaWioleta MichalikjezyŁukasz GrabowskiDanka LenartMateusz KornackiKamil TatarMichał CzerwińskiJacek Dionizy KałużaAndrzej RodziewiczWojciech ZakrzewskiGrzegorz RyczkowskiLeszek GramackiAnna PodgórskaSergiusz ZisenbachHanna B-skaRoman Wollny
DOŁĄCZ DO NICH