Filmy znikające z VOD

W ostatnim czasie miał miejsce przykry dla nas incydent, po którym zdecydowaliśmy się ograniczyć dostęp do filmów z panem Tarasiewiczem tylko dla użytkowników kont PRO. Niestety nie rozwiązało to naszych problemów a jedynie wzbudziło Wasze pytania dotyczące nagłej zmiany dostępu do tych filmów. Wczoraj po rozmowie telefonicznej postanowiliśmy usunąć wszystkie filmy, które nagraliśmy z panem Tarasiewiczem i ostatecznie zakończyć współpracę. Jednocześnie gorąco przepraszamy użytkowników, którzy specjalnie aby obejrzeć te materiały wykupili konta PRO. Mamy nadzieję, że nadrobimy to kolejnymi ciekawymi filmami.

Opublikowano: 19 lutego 2015

Komentarze: 20

DIANA22
Tak, czuje sie bardzo oszukana, bo faktycznie wykupiłam konto PRO wyłącznie dla Pana Tarasiewicza. Z przyczyn obiektywnych nie oglądnęłam ani jednego odcinka i widze że już nie oglądne. Nie wiem czy może jakiś materiał zastąpić tamte, przynajmniej dla mnie.
camel
Witam - Wpłata na konto PRO została zwrócona w dniu dzisiejszym
pozdrawiam
gazela17
Dobrze,że nie wykupiłam konta Pro.Interesował mnie tylko Krzysztof Tarasiewicz,a Pana Owsiankę możecie polecać innym.Widać,że i tu jest Mindt Control.W taki razie dziękuję i rezygnuję z tego bloga!
gazela17
Dlaczego nie pokazał się mój komentarz,czyżby cenzura.
gazela17
Przepraszam,jednak się ukazał.Pozdrawiam
zygryf
Jakoś nie mogę uwierzyć że np Pan JERZY JAŚKOWSKI chce aby informację jakie przekazuje były za kasę, rozumiem że utrzymanie serwera kosztuje itp ale można by zrobić na zasadzie konto pro takie iż każdy przelewa np za miesiąc dostępu do materiałów kwotę jaką może, na jaką go stać po prostu np od 1 pln do ile chce i w tym sposobem na pewno było by znacznie więcej oglądających i fajnie by się TagenTV wypromował takim ludzkim podejściem do widza.Duża ilość widzów przełożyła by się na dobre funkcjonowanie tej TV.Pewnie Pan Tarasiewicz nie chciał aby zarabiali na jego wykładach w ten sposób , aby nie były dla "wybranych" i zerwał współpracę.Mieszkam w Krakowie i udam się do pana Tarasiewicza zapytać go o tę kwestię.Jak tagen TV nie zmieni polityki to też przestanę go oglądać.
KrzysiekD
Liczyłem na kolejne odcinki z Panem Tarasiewiczem, były bardzo ciekawe. Nie rozumiem nagłych incydentów, czy ktoś chciał Panstwu "popełnić samobójstwo", lub służby które trzymają łapę na psychotronice zwróciły się o wycofanie nagrań? Matrix upomniał się o śpiące na jawie owieczki?, Pan Tarasiewicz trafnie opowiadał o mind control, należy Polskim ofiarom tego barbarzyństwa mówić jak jest, umożliwiac oglądanie materiałów z tym Panem, proszę o przywrócenie filmów.
2mk
Przychylam sie do opini ww osób. Tym bardziej, ze niejako w odpowiedzi na moje zapytanie pan Tarasiewicz zadeklarowal / napisał iz w jednym z kolejnych odcinków z Nim odpowie na nasze - widzów pytania, m.in moje. Szkoda ale takie procesy - to uwaga do TAGEN TV - warto przemysleć i przeanalizować z kazdej strony wszelkie aspekty oraz ryzyka, zanim sie uruchomi audycje na konkretny temat z konkretnymi ludźmi /osobami.

PS > Również -conajmniej nieeleganckie jest - blokowanie /sygnowanie blockiem PRO - jednego z kiklu /kilkunastu filnów tego samego Autora /Osoby przy ogólnej dostepnosci pozostałych. [np filmy z P. Dr Jerzym Jaskowskim 2 /7.]

Ech`hh hhh hh ....
zygryf
"PS > Również -conajmniej nieeleganckie jest - blokowanie /sygnowanie blockiem PRO - jednego z kiklu /kilkunastu filnów tego samego Autora /Osoby przy ogólnej dostepnosci pozostałych. [np filmy z P. Dr Jerzym Jaskowskim 2 /7.]"

Zgadzam się w 100%. i uważam że to celowe działanie TagenTV, aby wstępnie zainteresować wykładem dając go w formie darmowej a następną część już w formie Pro, aby w ten sposób łatwiej złapać "klienta" na usługę płatną.I uważam że na takim kombinowaniu daleko nie zajdą...a TV ma potencjał lecz jest marnowany takimi sztuczkami niestety.
camel
Szanowni Państwo
TagenTV to przedsięwzięcie komercyjne i takim pozostanie, tak samo jak wasz dostawca energii elektrycznej, jak wasz dostawca internetu, jak mediamarkt w którym kupiliście komputery aby oglądać programy realizowane przez osoby które tworzą tagen.tv

Powoli będziemy się przestawiać na coraz częstsze zamieszczanie filmów dla użytkowników PRO - bo tylko dzięki Nim ten serwis istnieje.


oko_saurona
Ciekawe dlaczego taka PorozmawiajmyTV, czy NTV, albo NTNS nie pobierają pieniędzy za oglądanie filmów, a jednak istnieją. Więcej zarobilibyście na darowiznach, niż na kontach PRO. Polak da jak nie musi, jak musi to nie da i nie obejrzy;)
Serdecznie pozdrawiam wolnomyślicieli;)))
trojkat
@oko_saurona: zarabianie na reklamach na YouTube to też pobieranie pieniędzy za oglądanie. Czy więcej zarobilibyśmy na darowiznach? Zdecydowanie nie, darowizny ledwie pozwalają związać koniec z końcem a czasami nawet nie pozwalają. Żebranie o pieniądze do niczego nie prowadzi a na pewno nie pozwala na rozwój projektu. Chcemy być partnerami dla naszych widzów i zapewnić dwustronny przepływ energii pomiędzy twórcami a widzami. Pamiętajcie, że wyjść jest kilka:
1) nie chcesz dawać nic od siebie - oglądaj reklamy i pogódź się z tym, że niektóre filmy będą dla Ciebie niedostępne
2) jeżeli wspierasz nas wykupując konto PRO, pamiętaj że będziesz dla nas zawsze ważniejszy niż osoba nie dająca nic od siebie i dlatego niektóre filmy będą dostępne tylko dla Ciebie (nie będziesz też musiał oglądać reklam)
3) chcesz nas wspierać ale nie finansowo? Daj coś od siebie, nakręć własny materiał i wrzuć na Tagena. Każdy twórca, którego film zostanie przyjęty do emisji z miejsca otrzymuje 3-miesięczne konto PRO, możliwość zarabiania na reklamach oraz pozyskiwania dotacji. Możesz też pomóc w inny sposób, może jesteś grafikiem, programistą a może jesteś w stanie zaoferować nam reklamę? Zawsze znajdzie się coś co możesz dla nas zrobić w zamian za konto PRO.

Jak więc widać nie promujemy "za darmo", promujemy uczciwą wymianę.
zygryf
Wychodzi na to ze NTV, PorozmawajamyTV, NTNS albo PodziemnaTV itp. to żebracy:)a ludzie co ich oglądają nic od siebie nie dają- tylko ich wykorzystują:)Informacje jakie uzyskali zostawiają dla siebie i się nimi nie dzielą?czyli nic nie dają z siebie?A jest odwrotnie, ludzie dzielą się zdobytą informacją i dlatego przybywa danej Tv widzów bo inni też chcą wiedzieć i móc coś innym na różne tematy powiedzieć:)I za odwagę i szczerość tych "żebraczych" projektów, widzowie chętnie dzielę się także groszem i to jest wzajemna uczciwa wymiana energii myśli.Tam wszyscy są dla tych TV "ważni", a u was ci z "pro" są ważniejsi od tych co nie mają kasy. Działacie "towar" za "towar" a "żebracy" dają z siebie ile mogą i do nich to wróci siedmiokrotnie.Pozdrawiam :)

p.s tak mi się skojarzyło - "mediamarkt" nie dla idiotów:)
trojkat
@zygryf: nie żebracy bo zarabiają pośrednio chociażby na reklamie na YouTube, natomiast nie są to pieniądze pozwalające rowijać projekt. Może nie wszyscy wiedzą, ale przez pierwsze 1,5 roku współtworzyliśmy NTV, więc doskonale wiemy jak wygląda utrzymywanie się z dotacji. Dlatego właśnie głównym założeniem Tagena było przeciwne podejście czyli komeryjne zamiast liczenia na darowizny, które jak już wspominałem często nie pozwalają związać końca z końcem.

Tak, użytkownicy kont PRO są dla nas ważniejsi, ale jak już pisałem nie trzeba pieniędzy żeby zdobyć konto PRO. Trzeba po prostu dać coś od siebie.
aniutka68
Rozumiem i szanuję Państwa decyzje , macie do nich prawo . Proszę zauważyć , że adresujecie swoją ofertę programową do specyficznego odbiorcy . Jesteśmy ludżmi bardzo wyczulonymi na takie straty . Pan Tarasiewicz jest osobowością , która się wyróżnia . Jest to dla mnie WIELKA STRATA bo takich mistrzów jest niewielu . pozdrawiam Grzegorz.
trojkat
@aniutka68, niestety to nie była to dla nas przyjemna decyzja, bo sami się napracowaliśmy nad stworzeniem tego materiału (wyjazdy do Krakowania, nagrywanie, montowanie). Niestety wspomniany incydent postawił w złym świetle naszą współpracę więc zdecydowaliśmy jednoznacznie zakończyć temat.

Na pewno jednak czeka na nas jeszcze wiele interesujących tematów i interesujących ludzi, których możecie nam zaproponować. Oczywiście liczymy też na Waszą inicjatywę. Sami nie stworzymy tak fajnej telewizji jaką możemy stworzyć wspólnie.

Pozdrawiam!
abcchlebachce
Dlaczego są tylko trzy filmy z p. Wandą Wegener. Tyle ich naliczyłem w Waszej bibliotece VOD. Czy tez wycofała się ze współpracy, a te trzy dała na swoją reklamę. Będę wdzięczny za odpowiedź,Inne odcinki pewnych filmów również nie są widoczne w bibliotece VOD.
j.lucy
abcchlebachce - w archiwum VOD jest 5 filmów z Wandą Wegener, wszystkie znajdziesz tutaj: http://tagen.tv/vod/serie/wanda-wegener/
Przy awarii serwera straciliśmy sporo materiału, który nie był zabezpieczony w kopiach zapasowych w tym odcinki z Wandą, odzyskaliśmy to co się dało. Każdy uczy się na błędach, my też :)
Obecnie Wanda nie nagrywa nowych materiałów, ma sporo swoich zajęć.
abcchlebachce
Czy pani Wanda i inni nie otrzymali od Was kopii nagrań z ich udziałem? Jeśli tak, to w tej sytuacji mogliby je wypożyczyć w celu odzyskania utraconego materiału.
Krzysztof
Wolałbym, aby zamknięto Tagen TV niż zakończono współpracę z Panem Tarasiewiczem
system finansowy i tak nie długo straci na znaczeniu. Pan Tarasiewicz zbyt wiele wie by go tak sobie lekceważyć. Korzystacie (TagenTV) również z Jego wiedzy (nie w sensie finansowym). Ufam, że wkrótce go usłyszymy jeżeli nie tu to na innym portalu.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoJan PawlakGrzegorz RyczkowskiPrzemysław KulczykPaweł H.Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiEdytor Myśli41 200Danuta OkrucińskaRafał RozlachWioleta MichalikjezyMałgorzata TlagaDanka LenartŁukasz GrabowskiMateusz KornackiKamil TatarMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH